1/2 Pucharu Włoch tyko w Polsacie Sport!

Już w nadchodzący wtorek i środę czekają nas kolejne emocje związane z włoską piłką, gdyż czekają nas mecze półfinałowe Pucharu Włoch. We wtorek czeka nas pojedynek Atalanta – Juventus, zaś w środę będziemy mogli zobaczyć rywalizację Milan – Lazio. Atalanta […]

Już w nadchodzący wtorek i środę czekają nas kolejne emocje związane z włoską piłką, gdyż czekają nas mecze półfinałowe Pucharu Włoch. We wtorek czeka nas pojedynek Atalanta – Juventus, zaś w środę będziemy mogli zobaczyć rywalizację Milan – Lazio.

Atalanta to drużyna, gdzie nie zobaczymy wielu gwiazd i głośnych nazwisk, ale jest to ekipa, która mimo gry na trzech frontach cały czas prezentuje się bardzo przyzwoicie. O zespole Starej Damy nie trzeba dużo mówić, piłkarze z Turynu po lekkim kryzysie, znów grają dobrze i w pojedynku z graczami z Bergamo to oni są zdecydowanymi faworytami. Chociaż w ostatnich meczach między tymi klubami bywało różnie poprzednie dwa bezpośrednie starcia zakończyły się remisem (2-2). Jak będzie tym razem?

Druga para to drużyny, które grały ostatnio ze sobą w rozgrywkach ligowych. Mianowicie Lazio i Milan, w niedzielnym pojedynku ligowym górą byli piłkarze z Mediolanu, jak będzie Pucharze? Trudno wskazać jednoznacznego faworyta. Z jednej strony gracze Rino Gattuso, którzy powoli zaczynają wkraczać to wyższy poziom i momentami widać światełko w tunelu. Z drugiej zaś, ekipa z Rzymu, którzy grają dobrze, równo i przyjemnie dla oka, ale być może ligowa spowoduje brak wiary w siebie, chociaż jest to mało możliwe, gdyż taka klęska prędzej sprawi u zawodników większą motywację i chęć rewanżu. Nie ulega dyskusji to, że będzie to emocjonująca gra, nikt tu nie odpuści!

Życzymy miłego oglądania!

pasek2

WTOREK – 30 STYCZNIA 2018

20:40 Puchar Włoch – 1/2 Finału: ATALANTA BC – JUVENTUS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Roman Kołtoń

ŚRODA – 31 STYCZNIA 2018

20:40 Puchar Włoch – 1/2 Finału: AC MILAN – SS LAZIO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Marcin Lepa
pasek2

About Jakub Lipiec