1/4 finału Pucharu FA Cup w Eleven Sports!

Przed nami duża dawka angielskiej piłki w wydaniu pucharowym. Już w ten weekend spotkania 1/4 finału FA Cup. Najciekawiej zapowiada się sobotnia rywalizacja Wolves – Manchester United. Wolves, a więc siódma drużyna ligowej tabeli, aby znaleźć się w gronie ćwierćfinalistów […]

Przed nami duża dawka angielskiej piłki w wydaniu pucharowym. Już w ten weekend spotkania 1/4 finału FA Cup. Najciekawiej zapowiada się sobotnia rywalizacja Wolves – Manchester United.

Wolves, a więc siódma drużyna ligowej tabeli, aby znaleźć się w gronie ćwierćfinalistów musiała pokonać Liverpool, Shrewsbury oraz Briston City. Manchester United musiał uporać się z Reading, Arsenalem i Chelsea. Spoglądając na rywali Czerwonych Diabłów można pokusić się o wniosek, który stawia piłkarzy z Manchesteru jako niewątpliwych faworytów do awansu. Wolves mimo swojej dobrej gry w tym sezonie będzie musiało wznieść się na wyżyny swoich umiejętności żeby przeciwstawić się Manchesterowi, który marzy o wygrywaniu trofeów, a Puchar FA Cup jest jednym z nich. Czerwone Diabły po wyeliminowaniu PSG z Ligi Mistrzów poległy w starciu z Arsenalem. Potyczka z Wilkami może być dobrą okazją do poprawienia sobie nastrojów, choć trzeba pamiętać, że we wrześniu ubiegłego roku na Old Trafford piłkarze z Wolverhampton zdołali wywalczyć remis.

SOBOTA – 16 MARCA 2019

13:10 FA Cup – 1/4 Finału: WATFORD FC – CRYSTAL PALACE na żywo
Ipla

18:15 FA Cup – 1/4 Finału: SWANSEA CITY – MANCHESTER CITY na żywo
Ipla

20:50 FA Cup – 1/4 Finału: WOLVERHAMPTOM WANDERERS – MANCHESTER UNITED  na żywo
Ipla

NIEDZIELA – 17 MARCA 2019

14:55 FA Cup – 1/4 Finału: MILLWALL FC – BRIGHTON & HOVE ALBION na żywo

About Jakub Lipiec