1. kolejka Championship w Eleven Sports Network

Czas na inauguracje sezonu piłkarskiego na Wyspach. Już w ten weekend startuje angielska The Championship. Komu tym razem uda się awansować do jednej z najlepszych lig Starego Kontynentu? Przekonamy się oglądając cały sezon Championship na antenach Eleven Sports. Pierwszym spotkaniem […]

Czas na inauguracje sezonu piłkarskiego na Wyspach. Już w ten weekend startuje angielska The Championship. Komu tym razem uda się awansować do jednej z najlepszych lig Starego Kontynentu? Przekonamy się oglądając cały sezon Championship na antenach Eleven Sports.

Pierwszym spotkaniem nadchodzącego sezonu będzie spotkanie Reading przeciwko uczestnikowi barażów poprzedniego sezonu czyli Derby County. Obie drużyny  mają za sobą ciężki okres przygotowawczy jednak każda z nich w nadchodzącej kampanii celuje tylko i wyłącznie w awans. Początek spotkania w piątek o 21:00, transmisja tylko w Eleven Sports 2.

Reszta spotkań w ramach inauguracyjnej kolejce odbędzie się w sobotę. Transmisje z najciekawiej zapowiadających się spotkań przeprowadzi oczywiście zespół Eleven. Na początek w Eleven Sports 2 pokazane zostanie spotkanie pomiędzy zespołami Ipswich oraz Blackburn, a na zakończeni dnia z angielskim futbolem zobaczymy spotkanie Sheffield United ze spadkowiczem z Premier League – Swansea.

PIĄTEK – 3 SIERPNIA 2018

20:55 Championship – 1. kolejka: READING FC – DERBY COUNTRY FC na żywo
Ipla

SOBOTA – 4 SIERPNIA 2018

15:55 Championship – 1. kolejka: IPSWICH TOWN FC – BLACKBURN ROVERS na żywo
Ipla

18:25 Championship – 1. kolejka: SHEFFIELD UNITED FC – SWANSEA CITY na żywo
Ipla

About Roland Śledziewski