16. kolejka I Ligi Polskiej w Polsacie Sport

W nadchodzącej kolejce I ligi Polsat Sport zdecydował się pokazać mecze zespołów ze ścisłej czołówki ligowej. Z kamerami telewizyjnymi i komentatorami znajdziemy się w Gdyni i Sosnowcu. ARKA GDYNIA- DOLCAN ZĄBKI Obie ekipy mają na swoim koncie 26 punktów i […]

W nadchodzącej kolejce I ligi Polsat Sport zdecydował się pokazać mecze zespołów ze ścisłej czołówki ligowej. Z kamerami telewizyjnymi i komentatorami znajdziemy się w Gdyni i Sosnowcu.

ARKA GDYNIA- DOLCAN ZĄBKI
Obie ekipy mają na swoim koncie 26 punktów i tracą zaledwie dwa oczka do lidera. Dolcan zamyka pierwszoligowe podium i jest o jedno miejsce wyżej od Arki tylko ze względu na lepszy bilans bramek. W poprzedniej kolejce drużyna z Ząbek pokonała u siebie znakomicie spisującego się w tym sezonie beniaminka z Sosnowca aż 4-1. Arka natomiast ograła w meczu wyjazdowym Chojniczankę 3-2. Patrząc na tabele trudno wskazać faworyta, co jest bardzo dobrą wróżbą dla tego widowiska.

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC- CHROBRY GŁOGÓW
Kolejny w tej serii gier mecz o wysoką stawkę. Wicelider z Sosnowca podejmie piątego w tabeli Chrobrego. Zagłębie będzie chciało pokazać, że porażka w Ząbkach była tylko wypadkiem przy pracy,a drużyna z Głogowa będzie chciała zaprezentować się lepiej niż w bezbramkowo zremisowanym meczu z GKS- em Katowice. Obie drużyny nie były wymieniane w gronie faworytów do awansu i biorąc pod uwagę tak wysokie pozycje w tabeli powinniśmy być świadkami dobrego widowiska.

pasek2

PIĄTEK – 6 LISTOPADA 2015

20:25 1. Liga – 16. kolejka: ARKA GDYNIA – DOLCAN ZĄBKI na-żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Cezary Kowalski – Wojciech Kowalczyk (z Gdyni)
Reporter: Leszek Bartnicki

NIEDZIELA – 8 LISTOPADA 2015

12:35 1. Liga – 16. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – CHROBRY GŁOGÓW na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Marcin Feddek – Andrzej Iwan (z Sosnowca)
Reporter: Leszek Bartnicki
pasek2

About Mateusz Ropel