1. Liga: UKS Mickiewicz Kluczbork – KPS Kielce w Polsacie Sport HD

W meczu otwierającym 8. kolejkę siatkarskiej 1. Ligi UKS Mickiewicz Kluczbork podejmie KPS Siedlce. Transmisja w Polsacie Sport.  Obie ekipy znajdują się obecnie w dolnych rejonach tabeli i ciężko sobie wyobrazić, żeby na koniec sezonu miał walczyć o coś więcej […]

W meczu otwierającym 8. kolejkę siatkarskiej 1. Ligi UKS Mickiewicz Kluczbork podejmie KPS Siedlce. Transmisja w Polsacie Sport. 

Obie ekipy znajdują się obecnie w dolnych rejonach tabeli i ciężko sobie wyobrazić, żeby na koniec sezonu miał walczyć o coś więcej niż utrzymanie. Faworytami wydają się być jednak goście, którzy prezentują po prostu wyższy poziom niż gospodarze. UKS Mickiewicz nie wygrał jeszcze w tym sezonie żadnego spotkania, zdobywając jedynie dwa punkty. Dodatkowo, na ich nieszczęście, Siedlczanie znajdują się w całkiem przyzwoitej dyspozycji. W ostatniej kolejce ograli na własnym parkiecie STS Olimpię Sulęcin i chociaż rywal nie był z najwyższej półki, to ten rezultat i tak należy docenić. Zwycięstwo gospodarzy byłoby małą niespodzianką.

CZWARTEK – 8 LISTOPADA 2018

18:00 1. Liga – 8. kolejka: UKS MICKIEWICZ KLUCZBORK – KPS SIEDLCE na żywo
Polsat Sport HDIpla

About Jakub Zegarowski