1. runda SEC w Gnieźnie i Eurosporcie

23 czerwca to data, którą każdy kibic zapamięta szczególnej. W dzień Ojca zainaugurujemy ostatnie z rozgrywek, które nie doczekały się jeszcze swojej premiery. W Gnieźnie rozpocznie się pierwsza z czterech rund walki o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy na żużlu. Za […]

23 czerwca to data, którą każdy kibic zapamięta szczególnej. W dzień Ojca zainaugurujemy ostatnie z rozgrywek, które nie doczekały się jeszcze swojej premiery. W Gnieźnie rozpocznie się pierwsza z czterech rund walki o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy na żużlu. Za pośrednictwem Eurosportu będziemy towarzyszyć żużlowcom w ich walce o najcenniejsze trofeum Starego Kontynentu.

Jak zawsze doszukiwać się będziemy faworytów. Na pierwszy plan wysuwają się zawodnicy Unii Leszno. Prezes Rusiecki z tego powodu jednak chyba nie będzie skakał z radości. Trzech liderów jego zespołu będzie walczyło ramie w ramię w jednych z najbardziej kontuzjogennych dyscyplin sportowych. Jeżeli potwierdzą się oczekiwania to Emil Sajfutdinow, Piotr Pawlicki i Jarosław Hampel powinni rozdawać karty w tym turnieju. Oprócz nich swoje dorzucić powinien Krzysztof Kasprzak i Vaclaw Milik. Łatwego życia nie będzie miał Andrzej Lebiediew. Ubiegłoroczny zwycięzca SEC a jednocześnie obrońca tytułu będzie musiał udźwignąć wysoką presję jaka będzie jemu towarzyszyła zwłaszcza na początku startu.

pasek2

SOBOTA – 23 CZERWCA 2018

19:00 Mistrzostwa Europy, Gniezno, Polska: RUNDA 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
pasek2

About Michał Lewandowski