10. kolejka koszykarskiej Ligi Mistrzów w Eleven Sports 1

Tym razem do Włocławka na starcie z Anwilem przyjedzie wicelider grupy A – włoskie Avellino. Podopieczni Igora Miličicia o meczu w poprzedniej kolejce chcą jak najszybciej zapomnieć. Wyjazd do Rosji był dla nich bardzo brutalny. Przegrane wszystkie kwarty, dużo niedokładności, […]

Tym razem do Włocławka na starcie z Anwilem przyjedzie wicelider grupy A – włoskie Avellino.

Podopieczni Igora Miličicia o meczu w poprzedniej kolejce chcą jak najszybciej zapomnieć. Wyjazd do Rosji był dla nich bardzo brutalny. Przegrane wszystkie kwarty, dużo niedokładności, niecelnych rzutów oraz niewymuszonych strat, co ostatecznie spowodowało wysoką porażkę 86:62. Warto dodać, że najlepszymi punktującymi po stronie polskiej byli Polacy. Kostrzewski i Michalak w całym spotkaniu uzbierali odpowiednio po 11 i 10 punktów. SidIgas w 9. kolejce przełamał passę dwóch porażek z rzędu. Ulegli drużynie z Nowogrodu oraz łotewskiemu Ventsplisowi. Oba wyniki trzeba traktować w kategorii sensacji. W pierwszym starciu o jego ostatecznym wyniku zdecydowała dogrywka. Czy tym razem będzie podobnie?

WTOREK – 8 STYCZNIA 2018

18:25 Champions League – 10. kolejka: ANWIL WŁOCŁAWEK – SIDIGAS AVELLINO na żywo