10. kolejka PGNiG Superliga w nSport+ HD

Przed nami kolejny tydzień z emocjami związanymi z PGNiG Superligą. W ramach 10. kolejki czekają nas dwie transmisje w nSport+ HD.  W związku z tym, że PGE Vive Kielce w weekend najczęściej rozgrywa spotkania w ramach Ligi Mistrzów swoje ligowe […]

Przed nami kolejny tydzień z emocjami związanymi z PGNiG Superligą. W ramach 10. kolejki czekają nas dwie transmisje w nSport+ HD. 

W związku z tym, że PGE Vive Kielce w weekend najczęściej rozgrywa spotkania w ramach Ligi Mistrzów swoje ligowe spotkania rozgrywa w środku tygodnia. I tym razem będzie tak samo. Już we wtorkowy wieczór, podopieczni Tałanta Dujszebajewa pojadą do Kalisza na spotkanie z tamtejszą Energią. Obecni Mistrzowie Polski, są jedyną niepokonaną drużyną w całej lidze i z dużą przewagą przewodzą całej stawce. Przed tygodniem drużyna z Kielce w hicie 9. kolejki rozgromiła na własnym parkiecie KS Azoty Puławy 35:18. Teraz inny wynik niż wysokie zwycięstwo z Energią MKS Kalisz będzie sensacją. Obie ekipy w tabeli dzieli aż dziesięć miejsc. Energa w tej chwili zajmuje 11 miejsce z dorobkiem zaledwie 7 punktów. Drużyna prowadzona przez Pawła Ruska notuje fatalną serię czterech porażek z rzędu. W poprzedniej kolejce nieoczekiwanie ulegli 28:24, najsłabszej drużynie w całej lidze Arce Gdynia. W innym transmitowanym spotkaniem będzie starcie Wybrzeża Gdańsk z KPR Gwardią Opole. Obie ekipy zajmują miejsce w środkowej części tabeli. Stawką pojedynku będzie miejsce w górnej części tabeli dające szansę na grę w play-off.

WTOREK – 6 LISTOPADA 2018

20:00 PGNiG Superliga – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Michał Matysik (z Kalisza)
Reporter: Bartek Ignacik


20:10 
PGNiG Superliga – 10. kolejka: ENERGA MKS KALISZ – PGE VIVE KIELCE na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Michał Matysik (z Kalisza)

NIEDZIELA – 11 LISTOPADA 2018

12:45 PGNiG Superliga – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


12:55 
PGNiG Superliga – 10. kolejka: WYBRZEŻE GDAŃSK – KPR GWARDIA OPOLE na żywo

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam