9. kolejka Serie A1 w Polsacie Sport Extra

To już 10 seria spotkań w lidze włoskiej. W tej kolejce nie ma żadnych hitowych starć, ponieważ prowadząca czwórką gra z ekipami niżej notowanymi. W tabeli prowadzi ekipa Perugii z przewagą trzech punktów nad Lube oraz sześć punktów nad Modeną […]

To już 10 seria spotkań w lidze włoskiej. W tej kolejce nie ma żadnych hitowych starć, ponieważ prowadząca czwórką gra z ekipami niżej notowanymi.

W tabeli prowadzi ekipa Perugii z przewagą trzech punktów nad Lube oraz sześć punktów nad Modeną oraz Trentino. . Widzowie zobaczą spotkanie pomiędzy Sorą i Rawenną. Goście aktualnie zajmują szóstą lokatę i są w grze o jak najlepsze rozstawienie przed faza play-off. Do tej pory rozegrali osiem spotkań. Cztery wygrali i tyle samo przegrali. Gospodarze są tuż nad strefą spadkową i  muszą się skupić na walce o utrzymianie. Z bilansem trzech wygranych i pięciu porażek zajmują ostatnie bezpieczne miejsce, czyli jedenaste. Statystyki nie są sprzymierzeńcem graczy z Sory, ponieważ ostatnio wszystkie starcia z Rawenną przegrywali. Jednak ich wygrana w poprzedniej kolejce na zespołem Monzy może dawać nadzieję na korzystny wynik.


NIEDZIELA – 25 LISTOPADA 2018

17:00 Serie A1 – 10.kolejka: GLOBO BANCA POPOLARE DEL FRUSTINATE SORA – CONSAR RAWENNA na żywo
Ipla

About Mateusz Bartkowiak