11. kolejka Serie A1 w Polsacie Sport Extra

Włoskie kluby przywiozły z Klubowych Mistrzostw Świata dwa najcenniejsze medale. W finale zmierzyły się ze sobą Lube Civitanova z Trentino. Wynik tego starcia to 3:1 dla graczy Angelo Lorenzettiego. Obie ekipy po przymusowej pauzie wracają do rozgrywek o mistrzostwo Włoch. […]

Włoskie kluby przywiozły z Klubowych Mistrzostw Świata dwa najcenniejsze medale. W finale zmierzyły się ze sobą Lube Civitanova z Trentino. Wynik tego starcia to 3:1 dla graczy Angelo Lorenzettiego. Obie ekipy po przymusowej pauzie wracają do rozgrywek o mistrzostwo Włoch.

Wicelider tabeli Serie A, zespół Azimutu Modena, walczy o swoje trzecie ligowe zwycięstwo z rzędu. Zadanie, jakie stoi przed Bartoszem Bednorzem i jego kolegami teoretycznie do najtrudniejszych nie należy. Drużyna Emmy Villas Siena, której barw broni mający polskie obywatelstwo Jurij Gładyr, w tym sezonie ligowym wygrała bowiem zaledwie dwa mecze. Przed tygodniem mistrzowie Włoch, siatkarze Sir Safety Conadu Perugia, dość łatwo pokonali Consar Rawenna 3:0, w czym duża zasługa Wilfreda Leona. Przyszły reprezentant Polski po raz siódmy w tym sezonie Serie A został wybrany najlepszym zawodnikiem meczu. W starciu z Kioene Padwa były gwiazdor Zenitu Kazań również powinien poprowadzić swoich kolegów do zwycięstwa. W ekipie z Umbrii być może zagra Nicholas Hoag, który niedawno rozwiązał kontrakt ze Stocznią Szczecin.


SOBOTA – 8 GRUDNIA 2018

23:00 Serie A1 – 11.kolejka: AZIMUT LEO SHOES MODENA – EMMA VILLAS SIENA
Ipla

NIEDZIELA – 9 GRUDNIA 2018

18:00 Serie A1 – 11.kolejka: KIOENE PADWA – SIR SAFETY CONAD PERUGIA na żywo
Ipla

About Mateusz Bartkowiak