12. kolejka LSK w Polsacie Sport

Po przerwie świątecznej na parkiety powraca Liga Siatkówki Kobiet. W 12. kolejce kibice będą mogli obejrzeć w telewizji spotkanie na szczycie rozgrywek. W Łodzi niepokonany lider tabeli ŁKS Commercecon podejmie zajmującą drugie miejsce drużynę Chemika Police. Obrończynie tytułu przyjadą na […]

Po przerwie świątecznej na parkiety powraca Liga Siatkówki Kobiet. W 12. kolejce kibice będą mogli obejrzeć w telewizji spotkanie na szczycie rozgrywek.

W Łodzi niepokonany lider tabeli ŁKS Commercecon podejmie zajmującą drugie miejsce drużynę Chemika Police. Obrończynie tytułu przyjadą na mecz osłabione brakiem Agnieszki Bednarek-Kaszy – była reprezentacyjna środkowa nabawiła się kontuzji kolana i przeszła operację, co wyklucza ją z gry w najbliższych spotkaniach. Policzanki tracą do drużyny z Łodzi dwa punkty, co oznacza, że w przypadku wygranej 3:0 lub 3:1 powrócą na czoło tabeli.

W drugim telewizyjnym meczu kolejki BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała podejmie KS Pałac Bydgoszcz. Choć obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli (bielszczanki są ósme, a bydgoszczanki dziewiąte), goście nie mają szans na wyprzedzenie rywalek – tracą bowiem trzy punkty, a stosunek setów jest na tyle niekorzystny, że nawet wygrana 3:0 nie poprawi ich sytuacji w klasyfikacji.

Obydwa spotkania pokazane będą w Polsacie Sport. Pojedynek ŁKS-Chemik odbędzie się w niedzielę o 14:45, a mecz BKS-Pałac w poniedziałek o 18:00.

NIEDZIELA – 7 STYCZNIA 2018

14:45 Liga Siatkówki Kobiet – 12. kolejka: ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ – CHEMIK POLICE na żywo
Polsat Sport HDIpla

PONIEDZIAŁEK – 8 STYCZNIA 2018

18:00 Liga Siatkówki Kobiet – 12. kolejka: BKS PRODI CREDIT BIELSKO-BIAŁA – KS PAŁAC BYDGOSZCZ na żywo
Polsat Sport HDIpla

About Wojciech Nowakowski

współzałożyciel i redaktor portalu igrzyska24.pl, dziennikarz portalu TakSięGra, hungarysta, poliglota