1/4 finału LM: PSG – Barcelona i Real – Atletico w TVP 1

Poznaliśmy wybór meczów, które TVP 1 zaprezentuje swoim widzom w ramach fazy 1/4 finału Ligi Mistrzów. Padło na mecz Paris Saint-Germain – FC Barcelona oraz na derby Madrytu, pomiędzy Realem a Atletico. Transmisje 15 i 22 kwietnia w „Jedynce”. Początek […]

Poznaliśmy wybór meczów, które TVP 1 zaprezentuje swoim widzom w ramach fazy 1/4 finału Ligi Mistrzów. Padło na mecz Paris Saint-Germain – FC Barcelona oraz na derby Madrytu, pomiędzy Realem a Atletico. Transmisje 15 i 22 kwietnia w „Jedynce”. Początek w obu przypadkach o 20:25.

Telewizja Polska 15 kwietnia zabierze kibiców do Paryża, natomiast tydzień później do Madrytu. W obu meczach na pewno nie zabraknie zaciętej walki o awans do półfinału. Drużyna PSG zna bardzo dobrze ekipę Barcy. Obie drużyny w zeszłym sezonie mierzyły się z sobą w fazie grupowej – każda z nich raz wygrała. Teraz stawka będzie o wiele większa. Derby Madrytu zapowiadają się jeszcze bardziej ciekawie, gdyż Real z Atletico zagra już po raz 6 i 7 w tym sezonie. Ponadto, będzie to powtórka zeszłorocznego finału, w którym lepsi okazali się „Królewscy”. W tym sezonie lepszy bilans mają jednak „Rojiblancos”, którzy na 5 meczów, wygrali 4.

Przypomnijmy, że wszystkie spotkania tej fazy będzie można obejrzeć na platformie nc+.

ŚRODA – 15 KWIETNIA 2015

20:25 Liga Mistrzów UEFA – 1/4 finału: STUDIO na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl
Studio: Marek Rudziński

20:40
Liga Mistrzów UEFA – 1/4 finału: PARIS SAINT-GERMAIN – FC BARCELONA na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Marcin Żewłakow (z Paryża)

ŚRODA – 22 KWIETNIA 2015

20:25 Liga Mistrzów UEFA – 1/4 finału: STUDIO na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski

20:40
Liga Mistrzów UEFA – 1/4 finału: REAL MADRYT – ATLETICO MADRYT na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański – Marcin Żewłakow (z Madrytu)

Przygotował: Piotr Barwaśny

About Piotr Barwaśny