1/4 Pucharu CEV kobiet na antenie Polsatu Sport

Puchar CEV zajmuje drugie miejsce w hierarchii w rozgrywkach siatkarskich na skalę europejską. Jednak sukces w nich odniesiony zawsze dobrze smakuje. Wiedzą o tym także siatkarki PGE Atomu Trefla Sopot, które w czwartek 22.01 we własnej hali podejmą zespół Prosecco […]

Puchar CEV zajmuje drugie miejsce w hierarchii w rozgrywkach siatkarskich na skalę europejską. Jednak sukces w nich odniesiony zawsze dobrze smakuje. Wiedzą o tym także siatkarki PGE Atomu Trefla Sopot, które w czwartek 22.01 we własnej hali podejmą zespół Prosecco Doc-Imoco Conegliano. Transmisja z tego wydarzenia od 20.30 na antenie Polsatu Sport.

Mecz rozgrywany w najbliższych czwartek będzie spotkaniem rewanżowym między tymi drużynami. W pierwszym meczu zwyciężyły gospodynie z Półwyspu Apenińskiego 3-1. Szczególnie w czwartym secie przewaga Prosecco była zdecydowana. Wygrana w partii do 13 wlała dużo optymizmu w serca kibiców z Italii. Jednak zespół z Sopotu nie stoi na straconej pozycji. Sytuacja jest trudna, ale nie tragiczna. Można przegrać maksymalnie jednego seta. W przypadku tie-breaka, niezależnie od końcowego rezultatu do półfinału awansują Włoszki. Siatkarki Atomu muszą więc zagrać na 100%, choćby tak jak w niedawnym pojedynku z Impelem Wrocław. Emocje gwarantowane!

CZWARTEK – 22 STYCZNIA 2015

20:30 Puchar CEV – 1/4 finału: PGE ATOM TREFL SOPOT – PROSECCO DOC-IMOCO CONEGLIANOna żywo