15. kolejka MLS w Eurosport 2! Pojedynek Chicago Fire z Atlantą United!

W najbliższy weekend zostanie rozegrana już 15. kolejka amerykańkiej Major League Soccer. Zostaną rozegrane zaledwie trzy spotkania w ten weekend, a jednym z nich będzie pojedynek Chicago Fire z Atlantą United. Sobotni pojedynek w Konferencji Wschodniej będzie starciem drugiej z […]

W najbliższy weekend zostanie rozegrana już 15. kolejka amerykańkiej Major League Soccer. Zostaną rozegrane zaledwie trzy spotkania w ten weekend, a jednym z nich będzie pojedynek Chicago Fire z Atlantą United.

Sobotni pojedynek w Konferencji Wschodniej będzie starciem drugiej z ósmą drużyną konferencji. Faworytem spotkania będzie Chicago Fire, w którym to ostatnio bramki jak na zawołanie strzela Nemanja Nikolić, który pół roku temu przeniósł się do Stanów Zjednoczonych z Legii Warszawa. Węgierski napastnik jest w tej chwili najlepszym strzelcem ligi z jedenastoma trafieniami, oraz został wybrany najlepszym zawodnikiem maja w lidze MLS. Oprócz Nikolića w Chicago Fire gra również Bastian Schweinsteinger, który jest jedną z największych gwiazd ligi. Przed laty w drużynie z Chicago z powodzeniem grał również Tomasz Frankowski.

SOBOTA – 10 CZERWCA 2017

22:00 Major League Soccer – 15. kolejka: CHICAGO FIRE – ATLANTA UNITED na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

PONIEDZIAŁEK – 12 CZERWCA 2017

22:30 Magazyn MAJOR LEAGUE SOCCER premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

About Bartosz Głąb

Dziennikarz GOL24.pl zajmujący się piłkarską Ekstraklasą i 1. ligą, oraz współpracujący z TakSięGra.pl