15. kolejka Premier League w Canal+!

Premier League nie odpoczywa ani przed moment. Ozdobą piętnastej kolejki, rozgrywanej w środku tygodnia, ma być spotkanie Manchester United – Arsenal. Faworytem środowego pojedynku będzie z pewnością Arsenal, który w ostatniej kolejce pokazał kawał charakteru odrabiając straty w rywalizacji z […]

Premier League nie odpoczywa ani przed moment. Ozdobą piętnastej kolejki, rozgrywanej w środku tygodnia, ma być spotkanie Manchester United – Arsenal.

Faworytem środowego pojedynku będzie z pewnością Arsenal, który w ostatniej kolejce pokazał kawał charakteru odrabiając straty w rywalizacji z Tottenhamem. Komplet punktów zdobyty w bitwie o Londyn pozwolił Kanonierom awansować na czwarte miejsce (o ironio!). W piętnastej kolejce w Manchesterze Arsenal zagra z Czerwonymi Diabłami, które wciąż kręcą się w okolicach środka tabeli. Kilka poprzednich meczów drużyny Jose Mourinho nie może wlewać w serca kibiców Manchesteru United wielkich nadziei i optymizmu. Ostatnie pięć meczów to fartowne zwycięstwo z Juve i Young Boys w Lidze Mistrzów, porażka z Manchesterem City i dwa remisy z Southampton i Crystal Palace. Kwietniową potyczkę bezpośrednią tych zespołów wygrał Manchester United, wówczas gola na wagę trzech punktów zdobył w samej końcówce niezawodny Fellaini, jak będzie tym razem?

WTOREK – 4 GRUDNIA 2018

20:55 Premier League – 15. kolejka: WATFORD FC – MANCHESTER CITY FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

ŚRODA – 5 GRUDNIA 2018

20:55 Premier League – 15. kolejka: MANCHESTER UNITED FC – ARSENAL FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

About Jakub Lipiec