16. kolejka Fortuna 1. Ligi w Polsacie Sport

W najbliższy weekend zostanie rozegrana 16. kolejka Fortuna 1. Ligi. Transmisje 2 spotkań z tej kolejki w Polsacie Sport. Pierwszym z meczów, które będą transmitowane będzie spotkanie GKS-u Katowice z Wartą Poznań. Gospodarze spisują się w obecnym sezonie fatalnie. Są […]

W najbliższy weekend zostanie rozegrana 16. kolejka Fortuna 1. Ligi. Transmisje 2 spotkań z tej kolejki w Polsacie Sport.

Pierwszym z meczów, które będą transmitowane będzie spotkanie GKS-u Katowice z Wartą Poznań. Gospodarze spisują się w obecnym sezonie fatalnie. Są dopiero na przedostanim miejscu w tabeli z dorobkiem 12 punktów. Z nadzieją, że będzie lepiej zatrudniono Dariusza Dudka, byłego trenera Zagłębia Sosnowiec, z którym ów trener wywalczył awans do Lotto Ekstraklasy. Jednak jak na razie w pierwszych 2 spotkaniach pod wodzą nowego szkoleniowca drużyna z Katowic poniosła 2 porażki. Na wyższym miejscu w tabeli jest Warta Poznań, która jest trzynasta i ma w dorobku 17 punktów. Drużyna z Poznania, która jest beniaminkiem w ostatnim ligowym spotkaniu poniosła porażkę. Zieloni przegrali w Opolu z miejscową Odrą 1:2. Czy w spotkaniu z GKS-em Warta zwycięży? A może to jednak drużyna z Katowic zdobędzie 3 punkty? Na te pytania poznamy odpowiedzi włączając Polsat Sport.

W niedzielę w Jastrzębiu-Zdroju miejscowy GKS zmierzy się w derbowym pojedynku z GKS-em Tychy. Gospodarze, którzy są beniaminkiem spisują się bardzo dobrze w obecnym sezonie. Są na 5. miejscu w tabeli mając w dorobku 23 punkty. Drużyna z Jastrzębia-Zdroju traci 4 punkty do 2. miejsca premiowanego awansem do Ekstraklasy, które jest obecnie zajmowane przez Sandecję Nowy Sącz. W gorszej sytuacji jest drużyna z Tychów, która jest dopiero na 14. miesjcu w tabeli i ma w dorobku 16 punktów. Na pewno spory wpływ na taką sytuację ma fakt, że GKS notuje niechlubną serię 8 meczów bez zwycięstwa wliczając w to również spotkanie w Pucharze Polski. Czy w derbowym spotkaniu uda im się odnieść zwycięstwo? A może to jednak drużyna z Jastrzębia-Zdroju okaże się lepsza? Początek meczu o godzinie 17:45.

SOBOTA – 27 PAŹDZIERNIKA 2018

17:30 Fortuna 1. Liga – 16. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:40 
Fortuna 1. Liga – 16. kolejkaGKS KATOWICE – WARTA POZNAŃ na żywo
Polsat Sport HDIpla


NIEDZIELA – 28 PAŹDZIERNIKA 2018

17:30 Fortuna 1. Liga – 16. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla


17:40
 Fortuna 1. Liga – 16. kolejka: GKS 1962 JASTRZĘBIE – GKS TYCHY na żywo
Polsat Sport HDIpla

About Michał Jeżewski