16. kolejka Tipico Bundesligi w Sportklubie!

Szesnasta kolejka Tipico Bundesligi w Sportklubie upłynie nam pod znakiem spotkania Salzburg – Altach. Będzie to starcie Davida z Goliatem, bowiem rywal aktualnych Mistrzów Austrii to dopiero przedostatnia drużyna ligowej tabeli. O niespodziankę będzie niezwykle trudno, gdyż Altach to zespół, […]

Szesnasta kolejka Tipico Bundesligi w Sportklubie upłynie nam pod znakiem spotkania Salzburg – Altach. Będzie to starcie Davida z Goliatem, bowiem rywal aktualnych Mistrzów Austrii to dopiero przedostatnia drużyna ligowej tabeli.

O niespodziankę będzie niezwykle trudno, gdyż Altach to zespół, który od czterech meczów nawet nie zremisował, a ostatnia wygrana to czasy odległe (23 września). Pokazuje to słabość ekipy, która również w ubiegłym sezonie okupowała głównie dolne rejony tabeli. Dla Salzburga powinno być to więc zadanie z gatunku łatwych, lekkich i przyjemnych. Ostatnie mecze to praktycznie same zwycięstwa, w tym cenna wygrana z RB Lipsk w Lidze Europy. To kolejna już niespodzianka, w pierwszym spotkaniu w Lipsku także Mistrzowie Austrii okazali się być lepsi.

NIEDZIELA – 2 GRUDNIA 2018

17:00 Tipico Bundesliga – 16. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – CASHPOINT SCR ALTACH 

Komentarz: Adam Kotleszka

About Jakub Lipiec