16. kolejka Turkish Airlines Euroligi w Polsacie Sport News

Dwa spotkania Euroligi będzie można zobaczyć na antenie Polsatu Sport News. Zenit po przerwie spowodowanej wykrycie w jego zespołem koronawirusa gra w kratkę. Z pięciu ostatnich pojedynków wygrał trzy i dwa razy przegrał. Rosjanie mają dwa spotkania zaległe i przy […]

Dwa spotkania Euroligi będzie można zobaczyć na antenie Polsatu Sport News.

Zenit po przerwie spowodowanej wykrycie w jego zespołem koronawirusa gra w kratkę. Z pięciu ostatnich pojedynków wygrał trzy i dwa razy przegrał. Rosjanie mają dwa spotkania zaległe i przy wygraniu obu mają szansę awansować na czwarte miejsce. Crvena przełamała passę sześciu porażek z rzędu pokonując u siebie Valencję. Warto dodać, że oba zespoły mierzyły się w zeszłym roku w Eurolidze i wtedy w Rosji wygrali Serbowie.

Aramini do tej pory wygrało dziewięć z czternastu spotkań. Do pozwala im zająć piąte miejsce. Baskonia gra słabo na wyjazdach, na których zanotowała cztery porażki na sześć starć, ale pokonała wyżej notowane zespoły z Efesu i Pireusu. Goście w Mediolanie wygrali ostatnio … 25 października 2012 roku. Po tym pojedynku siedem kolejnych meczów padło łupem gospodarzy.

WTOREK – 22 GRUDNIA 2020

18:00 Turkish Airlines Euroliga – 16. kolejka: ZENIT SANKT PETERSBURG – CRVENA ZVEZDA MTS BELGRAD

ŚRODA – 23 GRUDNIA 2020

20:45 Turkish Airlines Euroliga – 16. kolejka: AX ARMANI EXCHANGE MEDIOLAN – KIROLBET BASKONIA VITORIA-GASTEIZ