17. kolejka I ligi w Polsacie Sport

Nawet się nie obejrzeliśmy, a już za chwilę za nami półmetek zmagań pierwszoligowych. W 17. kolejce Polsat Sport przeprowadzi transmisje z Olsztyna i Głogowa, a więc można powiedzieć, że razem z ekspertami widzowie przemierzą całą Polskę w poszukiwaniu wielkich emocji. […]

Nawet się nie obejrzeliśmy, a już za chwilę za nami półmetek zmagań pierwszoligowych. W 17. kolejce Polsat Sport przeprowadzi transmisje z Olsztyna i Głogowa, a więc można powiedzieć, że razem z ekspertami widzowie przemierzą całą Polskę w poszukiwaniu wielkich emocji.

STOMIL OLSZTYN – MIEDŹ LEGNICA
Drużyna z Olsztyna, która cały czas bije się o awans do Ekstraklasy, kontra jedno z największych rozczarowań tego sezonu. Legniczanie mieli być jednym z faworytów do gry o czołowe lokaty, a tymczasem utknęli na dole tabeli. Nawet zmiana trenera w połowie rundy niewiele dała. Określany specjalistą od trudnych zadań Ryszard Tarasiewicz nie potrafi znaleźć klucza do rozwiązań problemów tej drużyny. Zdecydowanym faworytem meczu wydaje się być Stomil, ale I liga nieraz pokazała, że potrafi spłatać figla w najmniej oczekiwanym momencie.

CHROBRY GŁOGÓW – ARKA GDYNIA
Starcie 3 z 6 ekipą tego sezonu. Zespół Chrobrego gra ostatnio w kratkę, ale wciąż utrzymuje miejsce w czołówce. W ostatniej kolejce podopieczni trenera Mamrota przegrali na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec 0:2. Arka zajmuje w tabeli 3. miejsce ze stratą zaledwie jednego oczka do pozycji gwarantującej awans. Gdynianie w poprzedniej kolejce pokazali charakter, wydzierając wydawałoby się pewne zwycięstwo Dolcanowi. Zapowiada się bardzo wyrównany mecz.

pasek2

SOBOTA – 14 LISTOPADA 2015

14:50 1 Liga – 17. kolejka: STOMIL OLSZTYN – MIEDŹ LEGNICA na żywo
Polsat Sport News

Komentarz: Cezary Kowalski – Wojciech Kowalczyk (z Olsztyna)
Reporter: Marek Kleitz


NIEDZIELA – 15 LISTOPADA 2015

12:35 1. Liga – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Marcin Feddek – Andrzej Iwan (z Głogowa)
Reporter: Mateusz Majak


12:45
1. Liga – 17. kolejka: CHROBRY GŁOGÓW – ARKA GDYNIA na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Marcin Feddek – Andrzej Iwan (z Głogowa)
Reporter: Mateusz Majak

pasek2

About Mateusz Ropel