17. kolejka ligi angielskiej tylko w CANAL+!

Już we wtorek i środę czeka nas kolejna seria gier w lidze angielskiej. Zobaczymy m.in. bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie West Ham United – Arsenal. Ekipa Młotów po tym jak w ostatniej kolejce pokonała zespół Chelsea liczy na kolejny wybuch […]

Już we wtorek i środę czeka nas kolejna seria gier w lidze angielskiej. Zobaczymy m.in. bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie West Ham United – Arsenal.

Ekipa Młotów po tym jak w ostatniej kolejce pokonała zespół Chelsea liczy na kolejny wybuch formy. Zespół, który zajmuje osiemnaste miejsce w tabeli marzy o kolejnej wygranej z wielkim zespołem. W środę piłkarze West Ham United zmierzą się z Arsenalem. Kanonierzy obecnie piastują szóste miejsce w tabeli, a więc także bardzo potrzebują punktów, aby w dalszym ciągu znajdować się blisko czołówki. Kto będzie lepszy? W tego typu spotkaniach wszystko może się zdarzyć. Jedno jest pewne, nikt nie odpuści.

Życzymy miłego oglądania i zachęcamy do zapoznania się z rozpiską transmisji, gdzie znajdą Państwo informacje o pozostałych transmisjach jakie na najbliższe dni przygotował Canal+!

pasek2

WTOREK – 12 GRUDNIA 2017

20:55 Premier League – 17. kolejka: HUDDERSFIELD TOWN – CHELSEA FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

ŚRODA – 13 GRUDNIA 2017

20:55 Premier League – 17. kolejka: WEST HAM UNITED – ARSENAL FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

23:00 Premier League – 17. kolejka: SWANSEA CITY – MANCHESTER CITY premiera.200

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki
pasek2

About Jakub Lipiec