18. kolejka Tipico Bundesligi w Sportklubie!

Osiemnasta kolejka Tipico Bundesligi w Sportklubie upłynie nam pod znakiem pojedynku drużyn z Wiednia, a więc Austrii z Rapidem. Wyżej w ligowej tabeli znajduje się zespół Austrii, który zajmuje piąte miejsce z dorobkiem dwudziestu czterech punktów i to oni w teorii powinni […]

Osiemnasta kolejka Tipico Bundesligi w Sportklubie upłynie nam pod znakiem pojedynku drużyn z Wiednia, a więc Austrii z Rapidem.

Wyżej w ligowej tabeli znajduje się zespół Austrii, który zajmuje piąte miejsce z dorobkiem dwudziestu czterech punktów i to oni w teorii powinni stać na miejscu faworyta do wygrania tego spotkania. Rapid z dwudziestoma punktami na koncie okupuje ósmą lokatę w tabeli. Ostatnia forma wskazuje jednak, że ekipa Austrii wcale nie musi męczyć się z rolą faworyta, bo ich poprzednie mecze wyglądają bardzo przeciętnie. Pięć poprzednich meczów to aż trzy porażki. Rapid natomiast tylko raz w ostatnich pięciu spotkaniach przegrał. Czy zielono – biali świeżo po zwycięstwie z Glasgow Rangers wygrają kolejną bardzo ważną potyczkę?

NIEDZIELA – 16 GRUDNIA 2018

16:55 Tipico Bundesliga – 18. kolejka: FK AUSTRIA WIEDEŃ – SK RAPID WIEDEŃ na żywo

About Jakub Lipiec