19. kolejka 2. Bundesligi w Eleven Sports!

Już w najbliższych dniach (wtorek, środa i czwartek) na antenach Eleven Sports zagości sporo meczów Bundesligi. Najciekawiej zapowiada się spotkanie zaplanowane na czwartkowy wieczór, mianowicie starcie Union Berlin – FC Koeln. Union to drużyna, która dzielnie utrzymuje się w czołówce […]

Już w najbliższych dniach (wtorek, środa i czwartek) na antenach Eleven Sports zagości sporo meczów Bundesligi. Najciekawiej zapowiada się spotkanie zaplanowane na czwartkowy wieczór, mianowicie starcie Union Berlin – FC Koeln.

Union to drużyna, która dzielnie utrzymuje się w czołówce tabeli zaplecza niemieckiej Bundesligi. Żelaźni mają na swoim koncie trzydzieści jeden punktów i do barażowego miejsca po osiemnastu rozegranych meczach brakuje im ledwie trzech punktów. Do FC Koeln, które ustępuje liderującemu HSV tylko jednym „oczkiem” piłkarze z Berlina tracą punktów pięć. Nie oznacza to jednak, że czwartkowe spotkanie będzie pewnym zwycięstwem Kozłów, choć są oni w ostatnich tygodniach w bardzo dobrej formie. Tylko raz w ostatnich pięciu meczach musieli uznać wyższość rywala (2:3 z Bochum). Oprócz tego ekipa, która walczy o powrót do Bundesligi nie patyczkuje się ze swoimi rywalami i nie traci cennych zdobyczy punktowych. Nieco ogrzej w ostatnich tygodniach wiedzie się ekipie z Berlina, której dosyć często zdarzało się gubić punkty, a spotkania towarzyskie w trakcie zimowej przerwy wielkim optymizmem nie napawały. Jak potoczy się ta rywalizacja? Czy piłkarze ze stolicy zaskoczą trzykrotnych Mistrzów Niemiec?

WTOREK – 29 STYCZNIA 2019

18:25 2. Bundesliga – 19. kolejka: VFL BOCHUM – MSV DUISBURG na żywo
Ipla

20:25 2. Bundesliga – 19. kolejka: SV DARMSTADT – FC ST. PAULI na żywo
Ipla

ŚRODA – 30 STYCZNIA 2019

20:25 2. Bundesliga – 19. kolejka: HAMBURGER SV – SV SANDHAUSEN na żywo
Ipla

CZWARTEK – 31 STYCZNIA 2019

20:25 2. Bundesliga – 19. kolejka: FC UNION BERLIN – 1. FC KÖLN na żywo
Ipla

About Jakub Lipiec