19. kolejka Fortuna 1. Ligi w Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport News

Najbliższa kolejka Fortuna 1. Ligi zostanie rozegrana w najbliższą sobotę, a także w środę 28 września. Część spotkań nie odbędzie się w pierwotnym terminie i została przełożona właśnie na 28 września z powodu powołań zawodników do reprezentacji narodowych. Transmisje 2 spotkań […]

Najbliższa kolejka Fortuna 1. Ligi zostanie rozegrana w najbliższą sobotę, a także w środę 28 września. Część spotkań nie odbędzie się w pierwotnym terminie i została przełożona właśnie na 28 września z powodu powołań zawodników do reprezentacji narodowych. Transmisje 2 spotkań z tej kolejki na sportowych antenach Polsatu.

Kolejkę rozpocznie starcie beniaminków w Krakowie, gdzie Garbarnia podejmię Wartę Poznań. Gospodarze obecnie są na ostatnim miejscu w tabeli. Po 18 rozeranych meczach mają w dorobku tylko 12 punktów. Warto dodać, że Garbarnia wygrała tylko 3 spotkania. Lepiej w pierwszoligowych rozgrywkach radzi sobie Warta. Drużyna z Poznania ma 20 punktów na koncie i zajmuje 14. miejsce w tabeli. Jeśli chodzi o ostatnie spotkanie Zielonych z Garbarnią to odbyło się ono w 2. kolejce obecnego sezonu i zakończyło się remisem 1:1. Jaki wynik padnie tym razem? Początek spotkania o godzinie 12:45.

Drugie spotkanie, które będzie transmitowane odbędzie się w Katowicach, gdzie GKS podejmie ŁKS Łódź. Gospodarze w obecnym sezonie spisują się bardzo słabo. Są obecnie na ostatnim miejscu w tabeli i mają w dorobku 16 punktów. Warto dodać, że w meczach u siebie wygrali zaledwie raz. Zgoła odmiennie spisuje się drużyna z Łodzi. ŁKS jest na 2. miejscu, które jest premiowane  awansem do Lotto Ekstraklasy. Drużyna trenera Kazmierza Moskala ma na koncie 35 punktów i notuje obecnie serię 11 meczów ligowych bez porażki. ŁKS z GKS-em w tym sezonie zagrali ze sobą w 2. kolejce. W meczu rozgrywanym w Łodzi lepsza okazała się drużyna z Katowic (zwycięstwo 1:0). Kto tym razem okaże się lepszy? Początek meczu o godzinie 18.

SOBOTA – 17 LISTOPADA 2018

12:30 Fortuna 1. Liga – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Janusz Kudyba (z Krakowa)
Reporter: Grzegorz Michalewski

12:40 
Fortuna 1. Liga – 19. kolejka:GARBARNIA KRAKÓW – WARTA POZNAŃna żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Janusz Kudyba (z Krakowa)

ŚRODA – 28 LISTOPADA 2018

17:45 Fortuna 1. Liga – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Janusz Kudyba (z Katowic)
Reporter: Mateusz Michałowski


17:55
 Fortuna 1. Liga – 19. kolejka: GKS KATOWICE – ŁKS ŁÓDŹ na żywo
Ipla
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Janusz Kudyba (z Katowic)About Michał Jeżewski