19. kolejka ligi angielskiej w Canal+ Sport!

W lidze angielskiej nigdy emocji nie brakuje. Nie zabraknie ich również przed Świętami Bożego Narodzenia, gdyż czeka nas kilka zacnych propozycji wprost z Wysp Brytyjskich. Między innymi rywalizacja Arsenal – Liverpool czy Everton – Chelsea. Przedświąteczną gorączkę rozpoczynamy już w […]

W lidze angielskiej nigdy emocji nie brakuje. Nie zabraknie ich również przed Świętami Bożego Narodzenia, gdyż czeka nas kilka zacnych propozycji wprost z Wysp Brytyjskich. Między innymi rywalizacja Arsenal – Liverpool czy Everton – Chelsea.

Przedświąteczną gorączkę rozpoczynamy już w piątek, rozpoczynamy bardzo mocnym uderzeniem, gdyż zobaczymy potyczkę Arsenal – Liverpool. Kanonierzy zajmują piątą pozycję w lidze i mają na swoim koncie 33 punkty. Liverpool plasuje się miejsce wyżej i piątkowe spotkanie jest to idealna szansa na dogonienie bądź ucieknięcie przed rywalem. Faworytem ekipa The Reds, gdyż w ostatnich pięciu meczach ani razu nie przegrali, Kanonierom zdarzyło się to dwukrotnie. Kto będzie lepszy? Początek 20:40.

W sobotę także wiele emocji czeka wszystkich miłośników angielskiej piłki. Wczesnym popołudniem rozpocznie się bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie Everton – Chelsea. Drużyna gospodarzy, która ostatnio odbiła się od dna i wróciła na dobrą drogę będzie chciała powalczyć o punkty z Mistrzami Anglii, z zespołem The Blues. Nie będzie to zbyt prosta przeprawa, bowiem Londyńczycy w poprzednich pięciu meczach tylko raz ponieśli porażkę. Kto będzie górą? Start meczu 13:25.

Drugim znakomicie zapowiadającym się sobotnim meczem, będzie rywalizacja Leicester – Manchester United. Lisy to ósma ekipa w lidze, która prezentuje w ostatnim czasie bardzo przyzwoitą formę, w sobotni wieczór na własnym obiekcie powalczy z Czerwonymi Diabłami. Piłkarze z Manchesteru bardzo potrzebują tych trzech punktów, po pierwsze aby utrzymać obecną stratę do lidera, po drugie utrzymać niewielką przewagę nad Chelsea. Czy Leicester sprawi niespodziankę? Rozpoczęcie meczu 20:40.

To będzie niezwykle emocjonujący, przedświąteczny weekend! Życzymy miłego kibicowania!

pasek2

PIĄTEK – 22 GRUDNIA 2017

20:40 Premier League – 19. kolejka: ARSENAL FC – LIVERPOOL FC na żywo
CANAL+ Sport HD

SOBOTA – 23 GRUDNIA 2017

13:25 Premier League 19. kolejka: EVERTON FC – CHELSEA FC na żywo
CANAL+ Sport HD

15:55 Premier League – 19. kolejka: MANCHESTER CITY – AFC BOURNEMOUTH na żywo
CANAL+ Sport HD


18:25 Premier League – 19. kolejka: BURNLEY FC – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo
CANAL+ Sport HD

20:40 Premier League – 19. kolejka: LEICESTER CITY – MANCHESTER UNITED na żywo
CANAL+ Sport HD
pasek2

About Jakub Lipiec