19. kolejka Tipico Bundesligi w Sportklubie!

Jeden mecz dziewiętnastej kolejki Tipico Bundesligi będziemy mogli śledzić na antenie Sportklubu. Starcie w Wiedniu, gdzie Rapid zmierzy się z Salzburgiem odbędzie się już w niedzielne popołudnie. Rapid – Salzburg będzie to starcie ósmej ekipy ligowej tabeli z liderem. Faworyt […]

Jeden mecz dziewiętnastej kolejki Tipico Bundesligi będziemy mogli śledzić na antenie Sportklubu. Starcie w Wiedniu, gdzie Rapid zmierzy się z Salzburgiem odbędzie się już w niedzielne popołudnie.

Rapid – Salzburg będzie to starcie ósmej ekipy ligowej tabeli z liderem. Faworyt tego spotkania jest wiadomo, patrząc nie tylko na formę ligową, ale także dyspozycje w Lidze Europy. Rapid odpadł z faworyzowanym Interem, Salzburg natomiast wygrywając drugi mecz z Clubem Brugge zapewnił sobie grę w 1/8 finału Ligi Europy. Ostatnie bezpośrednie starcia także przemawiają za obecnym Mistrzem Austrii, poprzednie pięć spotkań to aż cztery zwycięstwa drużyny Byków. Czy Rapid poprawi sobie humor po odpadnięciu z Ligi Europy? Czy też Salzburg dopisze sobie kolejne trzy punkty do swojej ligowej kolekcji?

NIEDZIELA – 24 LUTEGO 2019

17:00 Tipico Bundesliga – 19. kolejka: SK RAPID WIEDEŃ – FC RED BULL SALZBURG na żywo

Komentarz: Adam Kotleszka

About Jakub Lipiec