2. kolejka 2. Bundesligi w Eleven Sports

Aż siedem transmisji z 2. kolejki 2. Bundesligi przygotowała dla telewizja Eleven Sports. Nie powinno zabraknąć emocji oraz piłki nożnej na dość wysokim poziomie.  Spadkowicze z pierwszej ligi niemieckiej spisały się bardzo różnie. Straszliwie zawiódł Hamburger SV, który na własnym […]

Aż siedem transmisji z 2. kolejki 2. Bundesligi przygotowała dla telewizja Eleven Sports. Nie powinno zabraknąć emocji oraz piłki nożnej na dość wysokim poziomie. 

Spadkowicze z pierwszej ligi niemieckiej spisały się bardzo różnie. Straszliwie zawiódł Hamburger SV, który na własnym stadionie uległ Holsteinowi Kiel aż 0-3. Teraz przed nimi wyjazd do Sandhausen, gdzie wcale nie muszą mieć łatwiej. Gospodarze może nie należą do ścisłego topu 2. Bundesligi, ale przez kilka lat grają na niezłym, satysfakcjonującym kibiców poziomie. W pierwszej kolejce przegrali 1:3 z Greuther Furth na wyjeździe, lecz trzeba przyznać, że mierzyli się z jednym z głównych faworytów do awansu. Znacznie lepiej w sezon weszło 1 FC Koeln. Kolończycy zwyciężyli 2:0 w Bochum i będą mieć nadzieję na zdobycie kolejnych trzech punktów w poniedziałkowej rywalizacji z Unionem Berlin. Ekipa ze stolicy Niemiec wygrała w pierwszym meczu 1:0 z Erzgerbirge Aue, ale teraz powtórzenie tego rezultatu wydaje się być wręcz niemożliwe.

Po zdobyciu Hamburga na trzy punkty będzie liczyło Holstein Kiel. Liderzy tabeli podejmą na własnym boisku Heidenheim i raczej można uznać ich za faworytów. Bardzo ciekawie zapowiada się również piątkowe spotkanie FC Sankt Pauli z SC Darmstadt. Obie ekipy zwyciężyły w premierowej kolejce, więc jeśli nie nastąpi podział punktów to któraś z ekip będzie mogła mówić o bardzo udanym początku zmagań w 2. Bundeslidze.

PIĄTEK – 10 SIERPNIA 2018

18:25 2.Bundesliga – 2. kolejka: SC PADERBORN 07 – SSV JAHN REGENSBURG na żywo
Ipla


20:25 
2.Bundesliga – 2. kolejka: FC SANKT PAULI – SV DARMSTADT 98 na żywo
Ipla

SOBOTA – 11 SIERPNIA 2018

12:55 2.Bundesliga – 2. kolejka: MSV DUISBURG – VFL BOCHUM na żywo
Ipla


15:25 2.Bundesliga – 2. kolejka: DSC ARMINIA BIELEFELD – SG DYNAMO DRESDEN na żywo
Ipla

NIEDZIELA – 12 SIERPNIA 2018

13:25 2.Bundesliga – 2. kolejka: SV SANDHAUSEN – HAMBURGER SV na żywo
Ipla


15:25 2.Bundesliga – 2. kolejka: HOLSTEIN KIEL – FC HEIDENHEIM 1846 na żywo
Ipla

PONIEDZIAŁEK – 13 SIERPNIA 2018

20:25 2. Bundesliga – 2. kolejka: 1. FC KÖLN – FC UNION BERLIN na żywo
Ipla

About Jakub Zegarowski