2 kolejka PGNIG Superligi mężczyzn w TVP Sport

Przed nami 2 seria gier w PGNIG Superlidze mężczyzn. W tej kolejce telewizja Polska zaplanowała jedną transmisje  w otwartej telewizji. Mecz pomiędzy Chrobrym Głogów, a MMTS Kwidzyn w sobotę 7 września. Początek transmisji o godzinie 18:00.  W spotkaniu inaugurującym 63 […]

Przed nami 2 seria gier w PGNIG Superlidze mężczyzn. W tej kolejce telewizja Polska zaplanowała jedną transmisje  w otwartej telewizji. Mecz pomiędzy Chrobrym Głogów, a MMTS Kwidzyn w sobotę 7 września. Początek transmisji o godzinie 18:00. 

W spotkaniu inaugurującym 63 sezon polskiej ekstraklasy w piłce ręcznej. Zarówno gospodarze jak i goście wygrali swoje spotkania. Drużyna z Głogowa wygrała mecz wyjazdowy z Wybrzeżem Gdańsk w stosunku 26:33. Najwięcej bramek dla gospodarzy zdobył Damian Krzysztofik, zawodnik ten zanotował na swoim koncie 5 trafień. Wynik w starciu z Gdańszczanami ucieszył trenera Vitalija Nata. Zwycięstwo w spotkaniu rozpoczynającym sezon, zdecydowanie zwiększa motywacje do dalszej pracy nad polepszaniem swoich umiejętności.
Jak będzie w spotkaniu z zespołem z Kwidzyna? Czy głogowianie potrzymają zwycięską passę?

Kwidzynianie, czyli goście spotkania z Chrobrym Głogów. Również sezon rozpoczęli od triumfu. W pokonanym polu piłkarze trenera Dmytro Zinchuka zostawili zespół z województwa dolnośląskiego czyli, Zagłębie Lubin. Wynik tego spotkania to 28:23. Gospodarze od początku do końca przewodzili na boisku i pewnie wygrali to spotkanie. Czy tym razem wygrają swoje ligowe starcie?
Początek tego spotkania o godzinie 18 transmisja w TVP Sport.

Sobota – 7 WRZEŚNIA 2019

17:35 PGNiG Superliga – 2.kolejka: STUDIO 
sport.tvp.pl

17:50 PGNiG Superliga – 2.kolejka: CHROBRY GŁOGÓW  – MMTS KWIDZYN  
sport.tvp.pl

About Kacper Teuerle