2. runda eliminacyjna do Ligi Europy w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra!

Czwartkowe popołudnie upłynie nam pod znakiem meczów eliminacyjnych do Ligi Europy. Jagiellonia zmierzy się z portugalskim Rio Ave, natomiast Górnik powalczy ze słowackim AS Trenczyn. Jagiellonia w odróżnieniu od Górnika od drugiej rundy rozpoczyna walkę o awans do fazy grupowej […]

Czwartkowe popołudnie upłynie nam pod znakiem meczów eliminacyjnych do Ligi Europy. Jagiellonia zmierzy się z portugalskim Rio Ave, natomiast Górnik powalczy ze słowackim AS Trenczyn.

Jagiellonia w odróżnieniu od Górnika od drugiej rundy rozpoczyna walkę o awans do fazy grupowej Ligi Europy. Pierwszym rywalem będzie portugalska ekipa Rio Ave, która w ostatnim sezonie w lidze portugalskiej zajęła piąte miejsce. Jest to na pewno rywal w zasięgu zawodników Ireneusza Mamrota, jednak doświadczenie nauczyło nas, że droga polskich drużyn do Europy jest drogą przez mękę. Jest to droga, która często kończy się bardzo wcześnie. Początek 19:20.

W Zabrzu zaś dojdzie do pierwszego spotkania Górnika pomiędzy AS Trenczyn (piąty zespół ubiegłego sezonu ligi słowackiej). Młoda ekipa Marcina Brosza w poprzedniej rundzie wyeliminowała piłkarzy Zaria Balti po bramce Smugi w ostatnich minutach rewanżowego meczu na terenie rywala. Teraz graczy ze Śląska czeka trudniejsze zadanie, bowiem Trenczyn już kiedyś w pojedynkach z Legią pokazał, że potrafi grać w piłkę.

Życzymy miłego oglądania!

CZWARTEK – 26 LIPCA 2018

18:30 Liga Europy UEFA – 2. runda eliminacji: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Marcin Lepa – Agnieszka Syczewska (z Białegostoku)
Reporter: Paweł Ślęzak


19:20
Liga Europy UEFA – 2. runda eliminacji: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – RIO AVE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Bożydar Iwanow – Tomasz Łapiński (z Białegostoku)

19:55
Liga Europy UEFA – 2. runda eliminacji: GÓRNIK ZABRZE – AS TRENCZYN na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Mariusz Śrutwa (z Zabrza)

21:30
Liga Europy UEFA – 2. runda eliminacji: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Marcin Lepa – Agnieszka Syczewska (z Białegostoku)
Reporter: Paweł Ślęzak

About Jakub Lipiec