20. kolejka Tipico Bundesligi w Sportklubie!

Przed nami kolejna seria gier Tipico Bundesligi, tym razem w sobotni wieczór na antenie Sportklubu będziemy mogli zobaczyć spotkanie Salzburg – AC Wolfsberger. Będzie to starcie lidera z czwartą drużyna ligowej tabeli. Można o tym meczu powiedzieć, że jest to […]

Przed nami kolejna seria gier Tipico Bundesligi, tym razem w sobotni wieczór na antenie Sportklubu będziemy mogli zobaczyć spotkanie Salzburg – AC Wolfsberger. Będzie to starcie lidera z czwartą drużyna ligowej tabeli.

Można o tym meczu powiedzieć, że jest to pojedynek ekip, które według lokat znajdują się niedaleko od siebie. Jeżeli jednak spojrzymy na różnice punktową zobaczymy dystans jaki dzieli obie drużyny. Salzburg ma na swoim koncie dwadzieścia punktów więcej niż ich sobotni rywale. Dla ekipy z Wolfsbergu potyczki z Mistrzami Austrii są koszmarem, przegrali cztery z ostatnich pięciu bezpośrednich rywalizacji. Tym razem każdy inny wynik niż wygrana Byków będzie niespodzianką, choć w poprzedniej kolejce Rapid Wiedeń zwyciężając z Salzburgiem pokazał, że wyczyn ten wcale nie jest niemożliwy. Czy śladami piłkarzy ze stolicy pójdą zawodnicy Wilków?

SOBOTA – 2 MARCA 2019

20:15 Tipico Bundesliga – 20. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – RZ PELLETS WAC

Komentarz: Adam Kotleszka

About Jakub Lipiec