21. kolejka 2. Bundesligi w Eleven Sports

Dla fanów niemieckiego futbolu Eleven Sports przygotował prawdziwą ucztę prosto z zaplecza najwyższej klasy rozgrywek. W dwudziestej pierwszej kolejce spotkań 2. Bundesligi kibice w Polsce obejrzeć będą mogli relacje z Dusseldorfu, Kilonii, Darmstadtu oraz kończący kolejkę mecz w Bielefeld. W […]

Dla fanów niemieckiego futbolu Eleven Sports przygotował prawdziwą ucztę prosto z zaplecza najwyższej klasy rozgrywek. W dwudziestej pierwszej kolejce spotkań 2. Bundesligi kibice w Polsce obejrzeć będą mogli relacje z Dusseldorfu, Kilonii, Darmstadtu oraz kończący kolejkę mecz w Bielefeld.

W meczu otwierającym tę serię gier Fortuna Dusseldorf podejmie czwartą drużynę w tabeli SV Sandhausen. Gospodarze są obecnym liderem tabeli i głównym faworytem do awansu do najwyższej klasy krajowych rozgrywek. Goście natomiast w obecnym sezonie, w meczach wyjazdowych radzą sobie nie najlepiej, do tej pory wygrali na nieswoim terenie zaledwie dwa spotkania z Dynamem Drezno oraz SV Darmstadt. W pierwszym meczu pomiędzy obydwoma drużynami na początku sezonu lepsi okazali się zawodnicy z Dusseldorfu pokonując swoich rywali 1:2. Wiary w zwycięstwo SV Sandhausen nie dają nie tylko statystyki ale również i bukmacherzy, którzy za każdą złotówkę postawioną na zwycięstwo gości są gotowi zapłacić nawet 4 zł.

W sobotnim spotkaniu Holstein Kiel na własnym stadionie podejmie Jahn Regensburg. Gospodarze pomimo fantastycznego początku sezonu i wciąż wysokiej, trzeciej pozycji w tabeli notują znaczą zniżkę formy. Zawodnicy z Kilonii nie wygrali ligowego meczu od 90 dni, a więc od 5 listopada, kiedy to pokonali u siebie Dynamo Drezno. Jeżeli Jahn Regensburg odniesie zwycięstwo wówczas do Holstein Kiel, będącego obecnie na pozycji gwarantującej baraż o awans do najwyższej klasy rozgrywek, tracić będzie już tylko 3 punkty.

W niedzielne popołudnie na boisko w Darmstadt wybiegną zawodnicy miejscowego SV oraz goście z Duisburga. Faworytem spotkania są gracze MSV Duisburg, którzy realnie walczą o awans do 1. Bundesligi. Ich rywale natomiast są w znacznie odmiennej sytuacji, gdyż ich celem jest uniknięcie spadku z ligi.

21. kolejka kończyć będzie się w Bielefeld, gdzie naprzeciwko siebie staną sąsiedzi z ligowej tabeli, zajmująca ósme miejsce Arminia Bielefeld zagra z dziewiątym Unionem Berlin. Zwycięstwo gości oznaczałoby przeskoczenie w ligowej stawce swoich rywali, natomiast jeżeli zwycięstwo odniesie Arminia wówczas w dalszym ciągu utrzymywać będzie ona kontakt z ligową czołówką.

pasek2

PIĄTEK – 2 LUTY 2018

18:25 2. Bundesliga – 21. kolejka: FORTUNA DUSSELDORF – SV SANDHAUSEN na żywo
Ipla

SOBOTA – 3 LUTY 2018

12:55 2. Bundesliga – 21. kolejka: HOLSTEIN KIEL – JAHN REGENSBURG na żywo
Ipla

NIEDZIELA – 4 LUTY 2018

13:25 2. Bundesliga – 21. kolejka: SV DARMSTADT – MSV DUISBURG na żywo
Ipla

PONIEDZIAŁEK – 5 LUTY 2018

20:25 2. Bundesliga – 21. kolejka: ARMINIA BIELEFELD – UNION BERLIN na żywo
Ipla
pasek2

About Adrian Majcher