21. kolejka Championship w Eleven Sports!

Dwudziesta pierwsza seria gier na zapleczu Premier League w Eleven Sports upłynie nam pod znakiem piątkowego starcia West Bromwich Albion – Aston Villa. Będzie to potyczka trzeciej z ósmą drużyną tabeli ligowej Championship. Obecna pozycja w tabeli jednak wcale nie […]

Dwudziesta pierwsza seria gier na zapleczu Premier League w Eleven Sports upłynie nam pod znakiem piątkowego starcia West Bromwich Albion – Aston Villa. Będzie to potyczka trzeciej z ósmą drużyną tabeli ligowej Championship.

Obecna pozycja w tabeli jednak wcale nie musi być wyznacznikiem tego kto w piątkowym starciu będzie lepszy. Obie drużyny są w dobrej dyspozycji, lecz to niżej notowana Aston Villa ma na swoim koncie serię pięciu meczów bez porażki. West Brom także ostatni raz przegrał na początku listopada, lecz w ostatniej kolejce przytrafiła im się wpadka w postaci remisu w rywalizacji z Brentford (17 miejsce w tabeli). W poprzedniej bezpośredniej konfrontacji tych zespołów padł bezbramkowy remis, czy tym razem uda się wyłonić zwycięzcę. Kto będzie musiał zakończyć serię meczów bez porażki?

PIĄTEK – 7 GRUDNIA 2018

20:55 Championship – 21. kolejka: WEST BROMWICH ALBION FC – ASTON VILLA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

About Jakub Lipiec