22. kolejka Championship w Eleven Sports!

Jeden mecz dwudziestej drugiej kolejki Championship będziemy mogli śledzić w Eleven Sports. Będzie to spotkanie Sheffield United – West Bromich Albion. Będzie to starcie trzeciej z piątą drużyną ligowej tabeli. Różnica między oboma zespołami to tylko jeden punkty, a więc w […]

Jeden mecz dwudziestej drugiej kolejki Championship będziemy mogli śledzić w Eleven Sports. Będzie to spotkanie Sheffield United – West Bromich Albion.

Będzie to starcie trzeciej z piątą drużyną ligowej tabeli. Różnica między oboma zespołami to tylko jeden punkty, a więc w przypadku wygranej WBA może awansować nawet o dwie pozycje. Stawka jest wysoka, lecz i obie drużyny są w ostatnim czasie w całkiem wysokiej formie. Sheffield z poprzednich pięciu spotkań przegrało tylko raz, zaś WBA po raz ostatni musiał uznać wyższość rywala na początku listopada, kiedy przegrali z ekipą Hull. Poprzedni pojedynek bezpośredni tych zespołów to zamierzchłe czasy, mianowicie rok 2010 i rywalizacja na zapleczu angielskiej ekstraklasy. Wówczas to The Baggies byli górą ogrywając Sheffield (3-1). Jak będzie tym razem?

PIĄTEK – 14 GRUDNIA 2018

20:40 Championship – 22. kolejka: SHEFFIELD UNITED FC – WEST BROMWICH ALBION FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

About Jakub Lipiec