23. kolejka Championship w Eleven Sports

W najbliższy weekend na zapleczu Premier League mecze będą rozgrywane przede wszystkim w sobotę, a tylko jeden mecz odbędzie się w niedzielę. To właśnie niedzielne starcie pomiędzy Aston Villą a Leeds United będzie transmitowane w Eleven Sports 2. Spotkanie to […]

W najbliższy weekend na zapleczu Premier League mecze będą rozgrywane przede wszystkim w sobotę, a tylko jeden mecz odbędzie się w niedzielę.

To właśnie niedzielne starcie pomiędzy Aston Villą a Leeds United będzie transmitowane w Eleven Sports 2. Spotkanie to zapowiada się zdecydowanie najciekawiej, bowiem do 8.drużyny w tabeli przyjeżdża lider. Gospodarze ostatnio zanotowali dwa remisy i do miejsca barażowego tracą tylko trzy punkty. Goście z kolei mają na swoim koncie serię pięciu zwycięstw z rzędu i z dorobkiem 45. punktów przewodzą w ligowej tabeli z przewagą zaledwie jednego punktu nad Norwich City. Piłkarze Leeds będą na pewno chcieli podtrzymać dobrą passę, ale Aston Villa to groźny rywal i bez wątpienia postawi liderowi trudne warunki. Początek transmisji o 14.25.

NIEDZIELA – 23 GRUDNIA 2018

14:25 Championship – 23. kolejka: ASTON VILLA – LEEDS UNITED na żywo
Ipla

About Eryk Waniek