23. kolejka MLS w Eurosporcie!

Dwudziesta trzecia seria gier na antenie Eurosportu upłynie nam pod znakiem spotkania Atlanta United – Toronto FC. Będzie to starcie lidera z przedostatnią drużyną w tabeli. Na papierze wszystko jest jasne, to ekipa Atlanty jest faworytem i powinna sobie bez […]

Dwudziesta trzecia seria gier na antenie Eurosportu upłynie nam pod znakiem spotkania Atlanta United – Toronto FC. Będzie to starcie lidera z przedostatnią drużyną w tabeli.

Na papierze wszystko jest jasne, to ekipa Atlanty jest faworytem i powinna sobie bez większych kłopotów poradzić z piłkarzami Toronto. Jednak jeżeli popatrzymy na ostatnie wyniki obu zespołów wcześniejszy obraz delikatnie nam się rozmywa. Zawodnicy Toronto FC po serii sześciu meczów bez wygranej przechodzą obecnie renesans formy, cztery poprzednie spotkania to cztery zwycięstwa. Atlanta także nie może narzekać, lecz przytrafiły im się ostatnio małe wpadki w postaci remisu z Seattle Sounders czy porażki z FC Dallas. W dwóch poprzednich potyczkach między tymi drużynami padał remis, czy tym razem któraś strona przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę?

SOBOTA – 04 SIERPNIA 2018

22:00 Major League Soccer – 23. kolejka: ATLANTA UNITED – TORONTO FC na żywo
Eurosport Player
Ipla

About Jakub Lipiec