24. kolejka NICE 1. Ligi w Polsacie Sport

Polsat Sport pokaże 2 mecze zbliżającej się serii gier na drugim poziomie rozgrywkowym w Polsce. Emocje związane z 24. kolejką NICE 1. Ligi przyjdzie nam oglądać na stadionach w Tychach i Katowicach. W pierwszym z meczów, GKS Tychy zagrają z […]

Polsat Sport pokaże 2 mecze zbliżającej się serii gier na drugim poziomie rozgrywkowym w Polsce. Emocje związane z 24. kolejką NICE 1. Ligi przyjdzie nam oglądać na stadionach w Tychach i Katowicach.

W pierwszym z meczów, GKS Tychy zagrają z Ruchem na własnym stadionie. Faworytem są gospodarze, którzy zajmują 12. miejsce z niewielką przewagą nad strefą spadkową, a tegoroczne mecze napawają ich kibiców optymizmem. Wygrali 2-1 z Chrobrym i 1-0 ze Stomilem. Po takich rywalach nie wydaje się, żeby mieli Ruch był im straszny. Zespół z Chorzowa pokonał na początku marca 2-0 Drutex, ale w kolejnym meczu uległ 0-2 Podbeskidziu. GKS grał z Ruchem we wrześniu i zremisował 2-2, strzelając obie bramki w końcowych minutach spotkania.

Kilkadziesiąt minut po spotkaniu w Tychach, emocje zaczną się na stadionie w Katowicach, gdzie miejscowy GKS zagra z Zagłębiem Sosnowiec. Tutaj znów gospodarze są w roli faworyta, co potwierdza pozycja w tabeli i ostatnie spotkania. GKS przed przerwą zimową wygrał 1-0 z aktualnym liderem – Miedzią, a po przerwie pokonał zespoły z czołówki- Raków i Odrę. Zagłębie traci do GKS tylko 3 punkty, ale w ostatnich spotkaniach nie prezentowali się tak dobrze, jak ich najbliżsi rywale. Po zwycięstwie z Pogonią Siedlce, przyszła porażka z Miedzią i tylko remis z Puszczą. W ramach 7. kolejki Zagłębie wygrało z GKS-em 3-0, ale tym razem taki wynik na korzyść gości wydaje się mało prawdopodobny.

SOBOTA – 31 MARCA 2018

17:30 NICE 1. Liga – 24. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:40
NICE 1. Liga – 24. kolejka: GKS TYCHY – RUCH CHORZÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:00
NICE 1. Liga – 24. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:10
NICE 1. Liga – 24. kolejka: GKS KATOWICE – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC na żywo
Polsat Sport HDIpla

PONIEDZIAŁEK – 2 KWIETNIA 2018

20:30 Magazyn NICE 1. LIGI na żywo
Polsat Sport HDIpla

About Piotr Szczeciński