25.kolejka 1. ligi siatkarskiej w Polsacie Sport

Przed nami 25. kolejka zaplecza Plus Ligi. Polsat Sport zaplanował transmisje z dwóch meczów. Już dzisiaj o 18:30 Ślepsk Suwałki zagra z APP Krispol Września. Gospodarze wygrali ostatnie trzy mecze z rzędu i dzięki temu zajmują w tabeli wysokie, trzecie […]

Przed nami 25. kolejka zaplecza Plus Ligi. Polsat Sport zaplanował transmisje z dwóch meczów.

Już dzisiaj o 18:30 Ślepsk Suwałki zagra z APP Krispol Września. Gospodarze wygrali ostatnie trzy mecze z rzędu i dzięki temu zajmują w tabeli wysokie, trzecie miejsce. Goście mają tylko 2. „oczka” mniej i znajdują się też dwie pozycje niżej w ligowej stawce. Obie drużyny prezentują w tym sezonie podobny poziom, więc spodziewamy się bardzo wyrównanego starcia.

W czwartek o tej samej godzinie Gwardia Wrocław podejmie Stal Nysa. Gospodarze do tej pory zgromadzili na swoim koncie 40. punktów, co daje im miejsce dokładnie w połowie stawki. W ostatnim spotkaniu we własnej hali gospodarze kolejce z trudem pokonali AZS AGH Kraków 3-2 i teraz będą chcieli pójść za ciosem. Zadanie to wydaje się być trudne, bo do Wrocławia przyjeżdża wicelider tabeli. Goście mają 5. „oczek” mniej od prowadzącej Lechii Tomaszów Mazowiecki, więc wciąż mają szansę na jej dogonienie. Żeby to zrobić, takie mecze jak ten najbliższy muszą wygrywać.

WTOREK- 19 LUTEGO 2019

18:30 1. Liga – 25. kolejka: MKS ŚLEPSK SUWAŁKI – APP KRISPOL WRZEŚNIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

CZWARTEK – 21 LUTEGO 2019

18:30 1. Liga – 26. kolejka: KS GWARDIA WROCŁAW – STAL NYSA na żywo
Polsat Sport HDIpla

About Eryk Waniek