25. kolejka 1. ligi w na antenach Polsatu!

W najbliższy weekend rozpoczną się zmagania 25. kolejki 1. ligi piłkarskiej. Transmisje oczywiście w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra. Na początek pojedynek, w którym Miedź Legnica zagra z Arką Gdynia. Po niespodziewanym zbiegu wydarzeń w ubiegły weekend, Arka co […]

W najbliższy weekend rozpoczną się zmagania 25. kolejki 1. ligi piłkarskiej. Transmisje oczywiście w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra.

Na początek pojedynek, w którym Miedź Legnica zagra z Arką Gdynia. Po niespodziewanym zbiegu wydarzeń w ubiegły weekend, Arka co najmniej na tydzień została nieoczekiwanym liderem tabeli. A to dzięki remisowi Wisły Płock 0-0 z Sandecją. Zawodnicy z Pomorza dzień wcześniej pokonali pewnie Pogoń Siedlce 3-0 i mają jedno oczko więcej niż Wisła. To było ich 3 z rzędu zwycięstwo. Była to pierwsza zmiana lidera od ponad 150 dni! Natomiast gospodarze z Legnicy od 6 kolejek utrzymują się na 11. pozycji. W weekend odnieśli 2 zwycięstwo w tym roku pokonując Zagłębie Sosnowiec 1-0.

W niedzielne popołudnie czeka nas spotkanie GKS-u Bełchatów z Zagłębiem Sosnowiec. Obie drużyny mają 6 punktów różnicy między sobą. Zagłębie jest na 4. miejscu z 37 punktami, a Bełchatowianie plasują się na 10. miejscu z 31 punktami. Do tego spotkania Sosnowiczanie podejdą już bez trenera Artura Derbina, zwolnionego po ostatniej, trzeciej już porażce z rzędu. Bełchatowianie także odnieśli porażkę w 24. kolejce. Tym razem 0-1 z GKS- em Katowice. „Brunatni” liczyli na pierwszy w tym roku komplet punktów. Niestety, jeszcze muszą swoje odczekać. Być może właśnie do niedzieli.

PIĄTEK – 8 KWIETNIA 2016

17:50 I liga – 25. kolejka: MIEDŹ LEGNICA – ARKA GDYNIA na żywo
polsat-sport-extra-hd.120Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Andrzej Iwan (z Legnicy)
Reporter:
Leszek Bartnicki

NIEDZIELA  – 10 KWIETNIA 2016

12:35 I Liga – 24. kolejka: PGE GKS BEŁCHATÓW – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC na żywo
Polsat Sport HDIpla

Komentarz: Marcin Feddek – Andrzej Iwan (z Bełchatowa)
Reporter: Mateusz Majak

About Krzysztof Wilkosz