25. kolejka 2. Bundesligi w Eleven Sports

25. kolejka rozgrywek ligowych w ramach 2. Bundesligi rozpocznie się w piątek meczami między  FC Kaiserslautern a Unionem Berlin,a  także Dynamem Drezno a przedostatnią drużyną ligowej tabeli Darmstadt. Drugie z tych spotkań będziemy mogli zobaczyć na antenie Eleven Sports 1. […]

25. kolejka rozgrywek ligowych w ramach 2. Bundesligi rozpocznie się w piątek meczami między  FC Kaiserslautern a Unionem Berlin,a  także Dynamem Drezno a przedostatnią drużyną ligowej tabeli Darmstadt. Drugie z tych spotkań będziemy mogli zobaczyć na antenie Eleven Sports 1.

W sobotą fani niemieckiej piłki będą mogli rozpocząć dzień na wysokich obrotach. O 13 czeka na nich bowiem transmisja z meczu rewelacji tego sezonu – Holsteinu Kiel z Duisburgiem. Mecz pomiędzy trzecim a czwartym zespołem 2.Bundesligi zapowiada się arcyciekawie. Oba zespoły zgromadziły do tej pory po 57 punktów ale to drużyna z Kilonii może pochwalić się lepszym bilansem bramkowym i to ona znajduje się wyżej w ligowej hierarchii. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi Eleven Sports 2.

Poniedziałek raczej nie zbyt kojarzy nam się z piłkarskimi emocjami. Jednak nie tym razem! Zmagania w ramach 25. kolejki zakończą się właśnie w poniedziałek  meczem Ingolstadt z Bochum. Drużyna gospodarzy mimo zajmowanej pozycji w środku tabeli wciąż pozostaje w gronie ekip walczących o awans. 10. drużyna traci bowiem jedynie 4 punkty do strefy barażowej. Sytuacja przyjezdnych jawi się zgoła odmiennie. Bochum może przystąpić do tego meczu jako drużyna ze strefy spadkowej, aby tak się stało Greuther Furth musi zapunktować w tej kolejce rozgrywek. Nadciągające widmo spadku powinno mocno zmotywować ekipę Bochum co w połączeniu z Bundesligowymi aspiracjami gospodarzy powinno zagwarantować nam niemałe emocje na boisku!

PIĄTEK – 2 MARCA 2018

18:25 2. Bundesliga – 25. kolejka: SG DYNAMO DREZNO – SV DARMSTADT 98 na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

SOBOTA – 3 MARCA 2018

12:55 2. Bundesliga – 25. kolejka: HOLSTEIN KIEL – MSV DUISBURG na żywo
Ipla

PONIEDZIAŁEK – 5 MARCA 2018

20:25 Bundesliga – 25. kolejkaFC INGOLSTADT 04 – VFL BOCHUM na żywo
Ipla

About Roland Śledziewski