25. kolejka NICE 1. Ligi w Polsacie Sport

Polsat Sport przeprowadzi transmisję z 2 meczów 25. kolejki NICE 1. Ligi. Kamery tej stacji zawitają do Mielca i Sosnowca. Stal Mielec zajmuje 4. miejsce i traci do wicelidera tylko punkt, ale za jej plecami znajduje się kilka zespołów mogących […]

Polsat Sport przeprowadzi transmisję z 2 meczów 25. kolejki NICE 1. Ligi. Kamery tej stacji zawitają do Mielca i Sosnowca.

Stal Mielec zajmuje 4. miejsce i traci do wicelidera tylko punkt, ale za jej plecami znajduje się kilka zespołów mogących w każdej chwili wskoczyć na miejsce Stali. Zespół z Mielca jest niepokonany od 6 meczów, co przy porażkach innych drużyn pozwoliło mu awansować w ostatnim czasie o kilka pozycji. Ich rywalem będzie Raków, który po fantastycznej pierwszej połowie sezonu, teraz prezentuje się znacznie słabiej. W 3 ostatnich meczach zdobył tylko 1 punkt, bezbramkowo remisując z innym beniaminkiem – Odrą Opole i optymistyczne na awans do wyższej ligi rok po roku szybko zmalały.

W drugim spotkaniu wspomniana Odra zagra w Sosnowcu, z 10. w tabeli Zagłębiem. Gospodarze tego spotkania, w 4 meczach po przerwie zimowej odnieśli po 1 zwycięstwie oraz remisie, więc ich forma nie zmieniła się znacząco po przerwie w rozgrywkach. Odra też po wznowieniu rozgrywek nie prezentuje się tak, jak robiła to jeszcze w listopadzie. W 5 spotkaniach zdobyła tylko 2 punkty i spadła o kilka pozycji.

pasek2

SOBOTA – 7 KWIETNIA 2018

17:30 NICE 1. Liga – 25. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla


17:40 
NICE 1. Liga – 25. kolejka: STAL MIELEC – RAKÓW CZĘSTOCHOWA na żywo
Polsat Sport HDIpla

NIEDZIELA – 8 KWIETNIA 2018

17:30 NICE 1. Liga – 25. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:40 
NICE 1. Liga – 25. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – ODRA OPOLE na żywo
Polsat Sport HDIpla

pasek2

About Piotr Szczeciński