25. kolejka Tipico Bundesligi w Sportklubie!

Już w sobotę i niedzielę czeka nas kilka ciekawych meczów Tipico Bundesligi w ramach dwudziestej piątej serii gier. Najlepiej zapowiada się niedzielne spotkanie Salzburg – Rapid Wiedeń. Salzburg to ekipa lidera tabeli, która pewnie prowadzi w tabeli, mając przewagę dziesięciu […]

Już w sobotę i niedzielę czeka nas kilka ciekawych meczów Tipico Bundesligi w ramach dwudziestej piątej serii gier. Najlepiej zapowiada się niedzielne spotkanie Salzburg – Rapid Wiedeń.

Salzburg to ekipa lidera tabeli, która pewnie prowadzi w tabeli, mając przewagę dziesięciu punktów. Są obecnie w bardzo dobrej dyspozycji, świadczy o tym statystyka czterech wygranych meczów z rzędu. Tym razem zmierzą się z Rapidem Wiedeń, czyli czwartą drużyną w lidze, która ma na koncie trzydzieści dziewięć oczek, ich forma nie jest aż tak dobra jak w przypadku Salzburga, ale także w ostatnim czasie pokazywali się z pozytywnej strony. Czeka nas pojedynek pełen emocji! W kilku poprzednich starciach między tymi zespołami było gorąco, oby w niedzielę było podobnie!

Życzmy miłego oglądania!

pasek2

SOBOTA – 3 MARCA 2018

15:55 Tipico Bundesliga – 25. kolejka: LASK LINZ – SK PUNTIGAMER STURM GRAZ na żywo


23:00 Tipico Bundesliga – 25. kolejka: FK AUSTRIA WIEDEŃ – RZ PELLETS WAC premiera.200

NIEDZIELA – 04 MARCA 2018

16:25 Tipico Bundesliga – 25. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – SK RAPID WIEDEŃ na żywo

pasek2

About Jakub Lipiec