26. kolejka Tipico Bundesligi w Sportklubie!

Sobota i niedziela, jak zwykle, może nam upłynąć dzięki transmisjom Sportklubu pod znakiem piłki austriackiej. W tej serii gier najciekawiej zapowiada się spotkanie szóstego w tabeli Mattersburga z liderem, czyli zespołem Salzburga. Mattersburg to szósta drużyna w tabeli, zajmująca tę […]

Sobota i niedziela, jak zwykle, może nam upłynąć dzięki transmisjom Sportklubu pod znakiem piłki austriackiej. W tej serii gier najciekawiej zapowiada się spotkanie szóstego w tabeli Mattersburga z liderem, czyli zespołem Salzburga.

Mattersburg to szósta drużyna w tabeli, zajmująca tę lokatę z dorobkiem trzydziestu czterech punktów. Ich ostatnia forma robi na wszystkich spore wrażenie, pięć poprzednich meczów to cztery wygrane i jeden remis. Ta świetna seria może skończyć się już w niedzielę, gdyż ich rywalem będą piłkarze Salzburga, którzy również są na fali mocno wznoszącej, zwyciężają bez większych problemów w każdej ligowej rywalizacji, w Europie idzie im też dobrze, bowiem pokonali w Dortmundzie ekipę BVB, w pierwszym spotkaniu 1/8 finału Ligi Europy. Czy niedzielna potyczka będzie kolejną łatwą punktową zdobyczą, czy też gracze Byków będą mieli jakieś kłopoty z ograniem Mattersburga. Zobaczymy, start spotkania 16:25.

Życzymy miłego oglądania!

pasek2

SOBOTA – 10 MARCA 2018

15:55 Tipico Bundesliga – 26. kolejka: CASHPOINT SCR ALTACH – SK RAPID WIEDEŃ na żywo


18:25 Tipico Bundesliga – 26. kolejka: FC FLYERALARM ADMIRA – SK PUNTIGAMER STURM GRAZ  na żywo


22:15 Tipico Bundesliga – 26. kolejka: FK AUSTRIA WIEDEŃ – SKN ST. POLTEN premiera.200

NIEDZIELA – 11 MARCA 2018

16:25 Tipico Bundesliga – 26. kolejka: SV MATTERSBURG – FC RED BULL SALZBURG na żywo

pasek2

About Jakub Lipiec