27. kolejka Energa Basket Ligi w Polsat Sport HD i Ipla.tv!

W 27. serii spotkań Energa Basket Ligi najciekawiej zapowiada się pojedynek Asseco Gdynia z Polskim Cukrem Toruń. Obie ekipy mają o co walczyć i każdy zdobyty punkt może mieć dużą wagę w końcowym rozrachunku. Gospodarze z Gdyni w tabeli zajmują […]

W 27. serii spotkań Energa Basket Ligi najciekawiej zapowiada się pojedynek Asseco Gdynia z Polskim Cukrem Toruń. Obie ekipy mają o co walczyć i każdy zdobyty punkt może mieć dużą wagę w końcowym rozrachunku.

Gospodarze z Gdyni w tabeli zajmują dziewiąte miejsce, tuż pod grupą drużyn, które mają prawo gdy w play-offach. Przed nimi znajduje się również drużyna z Trójmiasta, czyli Trefl Sopot. Wyprzedzenie zespołu z Sopotu będzie dodatkową motywacją do tego, by znaleźć się w fazie play-off rozgrywek. Natomiast Polski Cukier Toruń obecnie plasuje się na trzecim miejscu, z bardzo niewielką stratą do drugiego Stelmetu Zielona Góra. Niedzielne spotkanie powinno przysporzyć wielu emocji, a punkty w nim zdobyte mogą być jednymi z ważniejszych w fazie zasadniczej rozgrywek!

pasek2

NIEDZIELA – 8 KWIETNIA 2018

12:30 Energa Basket Liga – 27. kolejka: ASSECO GDYNIA – POLSKI CUKIER TORUŃ na żywo
Polsat Sport HDIpla
pasek2

 

About Bartosz Głąb

Dziennikarz GOL24.pl zajmujący się piłkarską Ekstraklasą i 1. ligą, oraz współpracujący z TakSięGra.pl