28. kolejka Serie A w Eleven Sports!

Już w najbliższy weekend czeka nas kolejna, bardzo interesująca kolejka Ligi włoskiej, w Eleven Sports będziemy mogli zobaczyć kilka ciekawych pojedynków m.in. starcie Roma – Torino czy Inter – Napoli. Całą serię gier zaczynamy, dosyć nietypowo, bowiem w piątek, gdy […]

Już w najbliższy weekend czeka nas kolejna, bardzo interesująca kolejka Ligi włoskiej, w Eleven Sports będziemy mogli zobaczyć kilka ciekawych pojedynków m.in. starcie Roma – Torino czy Inter – Napoli.

Całą serię gier zaczynamy, dosyć nietypowo, bowiem w piątek, gdy będziemy mogli obserwować spotkanie Roma – Torino. Faworyt jest jasny, jest nim drużyna piątkowych gospodarzy. Gracze Di Francesco pokazali się ostatnio z kapitalnej strony, wygrywając z Napoli 4-2, teraz muszą udowodnić to, że nie był to jednorazowy wybryk, a efekt pracy i wysokich ligowych aspiracji. Toro wielkich argumentów nie ma, gdyż grają ostatnio bardzo przeciętnie. Mimo tego zajmują niezłą dziewiątą lokatę i wciąż iskierka marzeń o Europie do końca nie zgasła. Potyczka z Rzymianami będzie trudna, w poprzednim ligowym meczu między tymi ekipami to Roma jednym golem zwyciężyła nad graczami z Turynu. Jak będzie tym razem? Początek 20:40.

Jednak największy hit tej serii gier we Włoszech odbędzie się w niedzielny wieczór, bowiem czeka nas starcie prawie na szczycie, mianowicie potyczka Inter – Napoli. W tym przypadku także faworyt jest jasny. Jest nim, oczywiście, ekipa z Neapolu, która mimo porażki z Romą wciąż idzie równo z Juve i daję żywą nadzieję kibicom na odzyskanie po wielu latach Mistrzostwa Włoch. Inter do pewnego czasu również w tym wyścigu uczestniczył, jednak dopadł ich niemały kryzys. Zespół z Lombardii spadł na piąte miejsce w tabeli i ich celem jest teraz wejście do Ligi Mistrzów, chyba już wszyscy zapomnieli o tym, by marzyć o czymś więcej, nawet w przyszłym sezonie, chociaż kto ich tam wie? Start 20:40.

Życzymy miłego oglądania!

pasek2

PIĄTEK – 09 MARCA 2018

20:40 Serie A – 28. kolejka: AS ROMA – TORINO FC na żywo
Ipla

SOBOTA – 10 MARCA 2018

20:40 Serie A – 28. kolejka: HELLAS WERONA – CHIEVO WERONA na żywo
Ipla

NIEDZIELA – 11 MARCA 2018

12:25 Serie A – 28. kolejka: ACF FIORENTINA – BENEVENTO CALCIO na żywo
Ipla

14:55 Serie A – 28. kolejka: JUVENTUS FC – UDINESE CALCIO na żywo
Ipla

14:55
Serie A – 28. kolejka: FC CROTONE – UC SAMPDORIA na żywo


17:55 Serie A – 28. kolejka: GENOA CFC – AC MILAN na żywo
Ipla

20:40 Serie A – 28. kolejka: INTER MEDIOLAN – SSC NAPOLI na żywo
Ipla
pasek2

About Jakub Lipiec