28. kolejka Tipico Bundesligi w Sportklubie!

Już w zbliżający się weekend będziemy świadkami dwudziestej ósmej serii gier w lidze austriackiej. Najciekawiej zapowiada się sobotnie starcie Admira – LASK Linz. Admira to czwarty zespół w tabeli, mają na swoim koncie czterdzieści trzy punkty i dzielnie walczą o […]

Już w zbliżający się weekend będziemy świadkami dwudziestej ósmej serii gier w lidze austriackiej. Najciekawiej zapowiada się sobotnie starcie Admira – LASK Linz.

Admira to czwarty zespół w tabeli, mają na swoim koncie czterdzieści trzy punkty i dzielnie walczą o awans do Europejskich Pucharów. Nie mają jednak łatwego życia, bo tuż za nimi jest ekipa LASK, która ma na koncie tylko jeden punkt mniej. Obie drużyny w ostatnim czasie prezentują się bardzo podobnie, czyli naprawdę przyzwoicie. Jedni i drudzy w poprzednich pięciu meczach ponieśli dwie porażki. To niebywale istotny pojedynek dla tych zespołów, bowiem przegrana będzie dużym problemem w walce o awans do Europejskich Pucharów. W ostatnim meczu między tymi ekipami jedną bramką wygrało LASK, czy tym razem będzie inaczej? Czeka nas zacięta rywalizacja! Początek 15:55.

Życzymy miłego oglądania!

SOBOTA – 31 MARCA 2018

15:55 Tipico Bundesliga – 28. kolejka: FC FLYERALARM ADMIRA – LASK LINZ na żywo


18:25 Tipico Bundesliga – 28. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – RZ PELLETS WAC na żywo


20:30 Tipico Bundesliga – 28. kolejka: FK AUSTRIA WIEDEŃ – CASHPOINT SCR ALTACH premiera.200

 

About Jakub Lipiec