29. kolejka MLS w Eurosporcie!

Przed nami dwudziesta dziewiąta seria gier Major League Soccer. Na antenie Eurosportu 2 HD będziemy mogli obserwować mecz Chicago Fire – Orlando City. Będzie to potyczka dwóch ostatnich zespołów w tabeli Konferencji Wschodniej. Obie te ekipy mają na swoim koncie […]

Przed nami dwudziesta dziewiąta seria gier Major League Soccer. Na antenie Eurosportu 2 HD będziemy mogli obserwować mecz Chicago Fire – Orlando City.

Będzie to potyczka dwóch ostatnich zespołów w tabeli Konferencji Wschodniej. Obie te ekipy mają na swoim koncie dwadzieścia cztery punkty. Trudno wskazać faworyta w tej potyczce, bowiem i jedni i drudzy są obecnie w bardzo kiepskiej formie i obie czekają na przełamanie. Pytanie kiedy ono przyjdzie, gdyż zespoły Orlando i Chicago Fire już od dawna nie zaznały smaku zwycięstwa. Chicago w lidze ostatni raz komplet punktów zainkasowało pierwszego lipca, Orlando zaś równo piętnastego lipca. Trzeba jasno orzec, że to czas już dosyć odległy. Czy dla którejś ze stron ten mecz będzie przełamaniem?

Życzymy miłego oglądania!

NIEDZIELA – 16 WRZEŚNIA 2018

23:15 Major League Soccer – 29. kolejka: CHICAGO FIRE – ORLANDO CITY SC na żywo
Eurosport PlayerIpla

About Jakub Lipiec