29. kolejka Serie A na żywo w TSG FM

W związku z sytuacją na górze tabeli Serie A można sądzić, że losy tytułu mistrzowskiego są rozstrzygnięte. Jednak zupełnie sytuacja ma miejsce jeśli chodzi o drugie miejsce w tabeli. Wyklarować sytuację lub jeszcze bardziej ją skomplikować może sobotni hit, który […]

W związku z sytuacją na górze tabeli Serie A można sądzić, że losy tytułu mistrzowskiego są rozstrzygnięte. Jednak zupełnie sytuacja ma miejsce jeśli chodzi o drugie miejsce w tabeli. Wyklarować sytuację lub jeszcze bardziej ją skomplikować może sobotni hit, który będzie można śledzić na antenie TSG FM.

AS ROMA – SSC NAPOLI
W sobotnie wczesne popołudnie na Stadio Olimpico w Rzymie AS Roma podejmie SSC Napoli. Jest to starcie, które wiele może wyjaśnić w sprawie zajęcia drugiej lokaty na mecie sezonu. W tej chwili Napoli traci sześć oczek do Giallorossich więc ewentualna porażka mocno skomplikuje sprawę. Z drugiej strony gospodarze nie mogą sobie pozwoli na stratę punktów, gdyż na trzecim miejscu w tabeli jest Lazio, które traci do Romy zaledwie 1 punkt. Jeszcze dwa miesiące temu można było być pewnym tego, że AS Roma zajmie co najmniej 2 miejsce w tabeli. Słabsza forma w ostatnim czasie spowodowała, że nie jest to już takie pewne. Jednak Napoli także nie grzeszy formą. Ostatnie zwycięstwo ligowe drużyny z Neapolu miało miejsce jeszcze w lutym. Od tego czasu Azzurri zanotowali 2 remisy i 2 porażki. Możemy być jednak pewni, że stawka sobotniego pojedynku spowoduje, że piłkarze wzniosą się na wyżyny swoich możliwości, a widzowie będą świadkami pasjonującego widowiska.

SOBOTA – 4 KWIETNIA 2015

12:25 Serie A – 29. kolejka: AS ROMA – SSC NAPOLI na żywo
 TSG FM2
Komentarz: Mateusz Burzec – Marcin Nawrocki

Przygotował: Tomasz Chmielewski 

About Tomasz Chmielewski