3. kolejka Championship w Eleven Sports!

Przed nami trzecia seria gier w Championship. W najbliższy weekend w Eleven Sports będziemy mogli zobaczyć dwa mecze: Millwalll – Derby oraz Preston – Stoke City. Millwall – Derby będzie to pojedynek dwóch drużyn, które przeciętnie rozpoczęły nowy sezon. Zespół […]

Przed nami trzecia seria gier w Championship. W najbliższy weekend w Eleven Sports będziemy mogli zobaczyć dwa mecze: Millwalll – Derby oraz Preston – Stoke City.

Millwall – Derby będzie to pojedynek dwóch drużyn, które przeciętnie rozpoczęły nowy sezon. Zespół Millwall w dwóch spotkaniach zdobył tylko dwa punkty remisując z Middlesbrough i Blackburn. Piłkarze Franka Lamparda, a więc drużyna Derby w pierwszej kolejce rzutem na taśmę zdobyli trzy punkty strzelając bramkę w ostatniej chwili w meczu z Reading, w drugiej kolejce jednak trzema bramkami przegrali z Leeds. Jak będzie tym razem?

W drugim spotkaniu jakie będziemy mogli zobaczyć Preston mające trzy punkty w tabeli zmierzy się ze Stoke, a więc drużyną, która jak na razie zdobyła tylko jeden punkt remisując z Brentford w drugiej kolejce. Preston natomiast w drugiej serii gier nie dało rady ekipie Swansea przegrywając jedną bramką.

SOBOTA – 18 SIERPNIA 2018

15:55 Championship – 3. kolejka: MILLWALL FC – DERBY COUNTRY FC na żywo
Ipla

18:25 Championship – 3. kolejka: PRESTON NORTH END FC – STOKE CITY na żywo
Ipla

About Jakub Lipiec