3. kolejka Fortuna 1. Ligi w Polsacie Sport

W najbliższy weekend odbędzie się 3. kolejka Fortuna 1 ligi. Transmisje z 2 spotkań przeprowadzi Polsat Sport. W piątek dojdzie do derbowego starcia, w którym GKS Katowice zmierzy się z GKS Tychy. Gospodarze zaczęli ligowy sezon od porażki na własnym […]

W najbliższy weekend odbędzie się 3. kolejka Fortuna 1 ligi. Transmisje z 2 spotkań przeprowadzi Polsat Sport.

W piątek dojdzie do derbowego starcia, w którym GKS Katowice zmierzy się z GKS Tychy. Gospodarze zaczęli ligowy sezon od porażki na własnym stadionie z Podbeskidziem Bielsko-Biała (0:1). Jednak w 2. kolejce odnieśli bardzo ważne wyjazdowe zwycięstwo w Łodzi pokonując ŁKS 1:0. 3 punkty w dwóch pierwszych spotkaniach dają katowickiej drużynie 8. miejsce w tabeli. W gorszej sytuacji jest GKS Tychy, który w pierwszych dwóch ligowych meczach zdobył zaledwie 1 punkt, co daje temu klubowi 14. miejsce w tabeli. W ostatnim meczu tych zespołów rozgrywanym w Katowicach lepszy okazał się GKS Tychy. Czy tym razem będzie tak samo? A może to jednak GKS Katowice okaże się lepszy? Początek transmisji o godzinie 20:15.

Dzień później kamery Polsatu Sport zawitają do Głogowa, gdzie miejscowy Chrobry zmierzy się z Sandecją Nowy Sącz. Obie drużyny nie zaczęły sezonu zbyt dobrze, gdyż zdobyły jedynie punkt w pierwszych dwóch kolejkach i plasują się w dolnej części tabeli zajmując odpowiednio 13. miejsce (Chrobry) i ostatnie, 18. miejsce (Sandecja). W dotychczasowych starciach pomiędzy obiema drużynami  bilans jest wyrównany (2 zwycięstwa Chrobrego, 2 remisy i 2 wygrane Sandecji).  Kto w sobotę okaże się lepszy i wygra swój pierwszy mecz w obecnym sezonie?  Start transmisji o godzinie 17:30.

pasek2

PIĄTEK – 27 LIPCA 2018

20:15 Fortuna 1. Liga – 3. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:25 
Fortuna 1. Liga – 3. kolejka: GKS KATOWICE – GKS TYCHY na żywo
Polsat Sport HDIpla

SOBOTA – 28 LIPCA 2018

17:30 Fortuna 1. Liga – 3. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:40
Fortuna 1. Liga – 3. kolejka: CHROBRY GŁOGÓW – SANDECJA NOWY SĄCZ na żywo
Polsat Sport HDIpla
pasek2

About Michał Jeżewski