3. kolejka Futsal Ekstraklasy w Sportklubie

Tym razem kolejka rozpocznie się w sobotę. Hitowy pojedynek pomiędzy wicemistrzem (Gatta), a mistrzem (Rekord) został przeniesiony na inny termin. Wynika to z udziału klubu z Bielsko Białej w II fazie grupowej Ligi Mistrzów. Polacy są o krok od awansu […]

Tym razem kolejka rozpocznie się w sobotę. Hitowy pojedynek pomiędzy wicemistrzem (Gatta), a mistrzem (Rekord) został przeniesiony na inny termin. Wynika to z udziału klubu z Bielsko Białej w II fazie grupowej Ligi Mistrzów. Polacy są o krok od awansu do kolejnej rundy. Na antenie Spotklubu jak zwykle poniedziałkowy mecz, w którym zmierzą się zespoły z Torunia i Chorzowa.

FC Toruń – Clearex Chorzów. Mecz, który na pewno dostarczy wielu emocji i zwrotów akcji. Torunianie przed własną publicznością wyglądają solidnie, jednak widać że nie są w optymalnej formie. Natomiast Clearex po zwycięstwie jest na fali i będzie chciał pokazać że nawet z takim rywalem nie boją się grać. Myślę, że padnie kilka goli a mecz będzie bardzo otwarty i kibice ucieszą oko.

PONIEDZIAŁEK – 8 PAŹDZIERNIKA 2018

20:00 Futsal Ekstraklasa – 3 kolejka: FC TORUŃ – CLEAREX CHORZÓW na żywo

About Mateusz Bartkowiak