3. kolejka Serie A1 w Polsacie Sport News

Po dwóch kolejkach tego sezonu trzy z czterech drużyn nie straciły dotąd punktów. Perugia, Trentino i Lube Civitanowa. Sensacją poprzedniej kolejki była strata punktów przez zespół z Modeny. Zespół Revivre Axopower Mediolan sezon 2018/2019 Serie A rozpoczął od przegranej 0:3 […]

Zespół Revivre Axopower Mediolan sezon 2018/2019 Serie A rozpoczął od przegranej 0:3 z Consarem Rawenna, w drugiej kolejce jednak pokonał Kioene Padowa 3:1. Top Volley Latina zaś doznał porażek z Sir Safety Conad Perugia w trzech setach oraz z Vero Volley Monza 1:3. Był jednak górą w trzech poprzednich starciach z zespołem ze stolicy mody.

Starcie drużyn, które rozpoczęły ten sezon Serie A od dwóch zwycięstw. Mistrz Włoch, Sir Safety Conad Perugia, pokonał Top Volley Latina i Calzedonię Werona 3:0. Z kolei Itas Trentino wygrał z Emmą Villas Siena bez straty seta oraz z Globo Banca Popolare del Frusinate Sora 3:1. Na boisku prawdopodobnie pojawią się: w barwach gospodarzy Wilfredo Leon, przyszły reprezentant Polski, a w składzie gości – Srecko Lisinac, były gracz PGE Skry Bełchatów.